1595 Vliv viru na lidský smyslový systém, fyzické a energetické tělo Light

[ Ezoterika ] 2021-11-05

Tento channeling se objevil díky rozhovoru s osobou, která si po odhalení viru stěžovala na ztrátu citlivosti a podle jeho slov ″ztrátu spojení s Vyššími aspekty″.

Q: Co se stane s citlivostí člověka po viru. Co je podstatou tohoto procesu a co je zde cílem?
A: Má snížené parametry zodpovědné za citlivost nebo úroveň snímání.
Abychom tento proces pochopili hlouběji, vezměme si jako příklad květinu. Květ voní, když k němu přijde dostatek výživy z půdy - minerálů, jakož i vzduchu, vody a samozřejmě nebeské energie od Stvořitele, která tvoří a naplňuje vše kolem. Rostlina těmito energiemi doslova dýchá, jsou zásadní pro její život.

Teď si představte, že květina byla ustřižena. Co se stane potom? Mrtvý květ.

Stejně je to i se smysly. Je zajímavé poznamenat, že v některých případech, pokud člověk ztratil zrak, mohou se jeho další parametry snímání dokonce zvýšit. Ale člověk, jehož nos dobře nedýchá, nezíská lepší vidění. Cítíte ten rozdíl? V prvním případě se potenciály citlivosti přenášejí na jiné smysly, protože samotná energie není zablokována ničím vnějším a ve druhém je tato energie otupělá.

Králík bez čichu je pro dravce lehkou kořistí. Schopnost rozeznávat pachy posiluje vaši intuici, vaše spojení s vyšším já - ne nadarmo zvířata podle vůně určují, jestli jim bude jídlo chutnat, na jeho vzhledu jim nezáleží. Znáte přísloví ″Mám na to čich″ - to znamená, že nebudete podveden. Otupění senzorů snižuje tok Nebeské energie Stvořitele; v tomto případě se člověk stává méně přizpůsobivým na zesílené vysokovibrační energie, které nyní aktivně přicházejí na vaši planetu.

Q: Jak virus působí přímo na tyto smysly? Je to něco jako mrazení?
A: Ne přesně. Zevně to vypadá jako svazky vložené do proudících kanálů energie, které jsou zodpovědné za citlivost a vnímání informací z jemnějších rovin. V tomto případě se sníží ″směrování″ energie. Vaši průvodci jsou na éterické úrovni, takže to, jak dobře uslyšíte jejich výzvy, přímo závisí na vaší úrovni citlivosti.

Q: Jak to lze obnovit?
A: Požádejte své vyšší božské aspekty - nejlépe své Vyšší Já, aby vám ukázaly všechny parametry vaší citlivosti a porovnali je před a po detekci viru, jak velký rozdíl je potřeba odstranit, aby se obnovily toky energie na maximum. Dále požádejte Prvotního Stvořitele, aby vyléčil všechny rozdíly pomocí Univerzální Energie .

Proč právě ona? Tato energie obsahuje potřebný oheň, který doslova ″vypaluje″ blokády nahromaděné v energetických strukturách, čímž zvyšuje vaši citlivost. Kromě toho můžete vyvolat tytéž aspekty vás, abyste zničili zdroje těchto blokád, čímž se vyloučí nové pokusy o takový vliv na vás.

Opět to vnímáte jako nějakou hrozbu, se kterou je třeba bojovat. Změňte svůj přístup k tomuto. Zacházejte se vším s láskou. Pro vás je to další nápověda a klíč k tomu, co se s vámi snaží udělat, a to dává další impuls pro rozvoj.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11847

Zpět