159 Rozhovor se zástupcem planety Tašig / souhvězdí Severní korony Irina Podzorová

[ UFO ] 2019-12-23

Šedí jsou jedním z nejbližších spojenců reptiliánů. Oblast s planetou Tašig se nazývá Hazel Purus Ari. Je biotechnolog a ekolog a přímo provádí výzkum naší planety od roku 1995. Má šedozelenou barvu bez vlasů v nose dva otvory, které vyčnívají mírně nad obličej a úzké rty. Jeho hlava je širší než jeho ramena.

Jmenuji se Arij, moje výška je 32 cm. Gravitační tah našich planet je o něco větší než vaše Země a má větší gravitační sílu, takže moje hmotnost je menší než 40 kilogramů. Naše planeta se nachází v souhvězdí Severní korony, trochu dál než 400 světelných let od Slunce. Ve větší vzdálenosti od Centrální hvězdy, než vaše Země od Slunce. Klima jako na Marsu. Ale díky tomu, že máme teplotu těla o něco nižší, můžeme žít při této teplotě, naopak, na vaší planetě je to trochu nepříjemné. Náš obsah kyslíku je menší, 11-12 procent. Máme hodně oceánů. Části země, které jsou k dispozici pro naše použití, jsou hustě zastavěné. S výjimkou kosmodromů, kde máme hosty z jiných planet a míst, kde pěstujeme naše jídlo. Našich rostlin je stále méně a méně, můžeme jíst to, čemu říkáte koncentráty, dobře řečeno vaším jazykem, jedná se o tablety a tobolky, které obsahují všechny látky, které potřebujeme, ve formě, ve které je můžeme asimilovat. Pijeme jen trochu, to znamená, že na nich můžeme žít mnoho měsíců, a jsme autonomní a nezávislí na naší planetě.

Naše civilizace se vyvíjí asi 30 miliónů let bez vnějšího zásahu. Naši vědci v koloniích se zpočátku více zabývali biologií než fyzikou nebo vesmírnými lety, a proto jsme začali experimentovat s naší genetickou strukturou poměrně brzy. Provedli jsme odvážné experimenty s křížením se živými organismy naší planety. Když jsme vstoupili do mezihvězdného spojení, navrhli jsme takové experimenty na křížení tvorů s jinými rasami. Pomocí genetických experimentů je možné odstranit vady jedné rasy a zvýšit ctnosti všech. Pro experimenty s pozemšťany jsme zmocněni hvězdnou unií, abychom vytvořili společné stvoření, jako u mnoha jiných ras mezi touto aliancí. Jsme již skřížení s několika rasami. Zahájili jsme experiment s křížením naší rasy a planety Dessara, kde mají podobné genetické kódy se Zemí. I když ještě není ukončen, již prokázat pozitivní trendy. Protože se naše experimenty týkají etických aspektů pro osídlení duší, jsme povinni dodržovat přesné pokyny speciálně pro tento účel. Mezihvězdná komise pro kontakty s vaší planetou zahrnuje 42 planet. Neoficiálním členem je i planeta Silbet, která je jedním z vašich tvůrců. Komise velmi jasně předepisuje provádět pokusy pouze na lidech, kteří dají úplný informovaný souhlas s tímto zásahem a kterým předložíme ukázku hybridu, který bude obdržen z jeho genetického materiálu. Je možné vzít genetický materiál od dospělého, ale naši vědci věří, že je účinnější materiál z embrya. Genetické vlastnosti se po narození mění. Nemám právo pracovat s pozemskými ženami bez jejich souhlasu. Vysvětlím jim, že jejich potomek bude hvězdné stvoření žijící mezi hvězdami. Většinou se ptají, zda budou mít možnost se s nimi někdy setkat. Odpovídám, že pokud se později dohodnou, mohou dokonce i pracovat v jiné oblasti vesmíru. Větší část experimentů ale spočívá v množení odebraného genetického materiálu ve zkumavce. Je pravda, že poté, co ženy nosily takové dítě, vymažeme paměť. Je to běžná praxe pro kontakty s mezihvězdnou unií, protože vaše planeta dosud nevstoupila do hvězdné unie. Obvykle se to děje znovu s jejich souhlasem a na jejich žádost. Pokud psychika člověka ukazuje, že se bude chovat přiměřeně i v budoucnu, souhlasíme i s ponecháním paměti. Pod vlivem názorů ostatních lidí si ale může začít myslet, že mu byla způsobena určitá újma, a protože tomu začne věřit, může opravdu mít psychickou újmu. Na naší základně 32 astronomických jednotek od naší hvězdy v mezihvězdném prostoru je 1106 vašich hybridů. Pouze 30% z nich je schopných se dále rozmnožovat, ale mají povoleno mít pouze jednoho potomka, protože jejich genetická kompatibilita se stále velmi nízká.

Na Zemi máme 83 základen a nejblíže vám je v oblasti Avatau ? u řeky Ili v Kazachstánu. V China lake základně byli někteří z našich kolonií. Pozemšťané mají potenciál fyzického, intelektuálního, morálního i duchovního vývoje. Geneticky je to možné ještě zvýšit. Máme projekty i s jinými rasami. Například pro Vegu zde pomáháme s jejich lékařským výzkumem, pro planetu Tich pomáháme s výzkumem ekologických vlivů. Satan je vámi vytvořená náboženská představa pro cosi negativního založená na vašich kontaktech s vašimi různými tvůrci. Tento obraz byl později používán pro náboženskou manipulaci. U nás náboženství nemáme. Neuctíváme božstva, nestavíme chrámy. Příroda je pro nás živá součást vesmíru a ani Bůh nevyžaduje uctívání. Je to jako nesmyslné plýtvání energií našich myšlenek. Měli bychom zlepšovat přírodu a sami sebe, jen tak se mu můžeme přiblížit.

Ve válce před 12 tisíci lety jsme nebojovali, pomáhali jsme vytvořit hranice kolem agresora. Naše civilizace není agresor. V duchovním se ocitnete ve stejnou dobu v minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Ve fyzickém světě to nemá smysl, protože změny minulosti mohou vést ke změně přítomnosti, a realita bude změněná, takže tento zásah je zbytečný. V duchovním světě můžeme jen pozorovat, nemůžeme to ovlivnit.

V lidské rase je založeno mnohem více schopností, než v naší rase, protože jste od začátku hybridi. Vytvořili vás s ohledem na další růst vašich schopností a vstup do světa hvězdné unie jako jedni z předních a specializovaných spojenců, tj. zástupci vašich tvůrců, kteří šíří život a vysvětlují jeho zákony po celé galaxii i mimo ni. Ve vás se zkombinovaly genetické vlastnosti 3 ras. Další zajímavou rasou jsou vaši primáti. Sice byla nerozumná, ale měla své genetické a duchovní vlastnosti a duševní charakteristiky. Touto situací jsme velmi překvapeni. Udivuje nás váš odpor ke genetickým výzkumům, když jste sami produktem hybridizace.

Slovy jednoho z vašich kontaktérů ? v tomto obrovském vesmíru není třeba se bát ztrát, a že nebude dostatek energie, ale je třeba se bát, že nebude dostatek rozumu. Chtěl bych vám všem popřát rozumný přístup k moudrosti a vědomý přístup ke kontaktům se zástupci galaktického společenství mezihvězdné unie. Nikdo z těch, kteří pracují v mezihvězdné alianci, vám nechce úmyslně působit zlo nebo bolest. Pokud na vás zaútočí zločinci naší planety, žádám vás, abyste informovali galaktický bezpečnostní systém naší galaxie, aby mohlo začít vyšetřování. Všichni provinilci budou potrestáni v souladu s našimi poměrně přísnými zákony. Nezodpovědní občané, kterým říkáte zločinci, se mohou narodit v jakémkoli světě. Naši vědci chtějí s láskou zlepšit svět.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=dnd8gC1Wyso

Zpět