1559 Poselství vyššího já Mike Quinsey

[ Ezoterika ] 2021-11-05

Probíhají změny, které urychlí vaše prožívání, takže život bude jednodušší. Většina z vás akceptuje, že se reinkarnujete na Zemi mnohokrát, mnohdy, když zažijete spoustu různých rolí, které podporují váš vývoj. Vše je pečlivě naplánováno, aby vám poskytlo každou příležitost pokračovat ve vývoji s ohledem na konečný cíl Vzestupu.
Možná si neuvědomujete, že jelikož jste prošli značkou, budete mít s sebou všechny znalosti, abyste byli k dispozici, když se reinkarnujete. Dříve byste si nepamatovali předchozí život. Mnoho aspektů vašeho života bude odlišných a podle vašich představ to pro vás bude snazší.

Obecně nové energie odhalují to, co bylo skryto, takže to, co bylo tajné, bude odhaleno v průběhu času, protože je to období očisty, aby se odhalila pravda o tom, co se dělo a skrývalo. Výsledkem je zajistit, aby si lidé uvědomili, co se dělo v minulosti. Jakákoli trestná činnost bude také vynesena na povrch, aby ji všichni viděli, a viníci již prchají, aby se vyhnuli spravedlnosti. Buďte si však jisti, že ve skutečnosti se nemohou nikde skrýt, aby se vyhnuli zodpovědnosti za své činy proti lidskosti. Uvědomujete si změny, které se dějí, a předvídáte více, protože na své úrovni uznáváte, že máte jen omezený čas na to, abyste učinili kroky, které zabrání nárůstu teploty, který je předpovídán. Ignorováním důkazů zaplatí lidstvo cenu za nedostatečnou akci.

Může se zdát, že se nejedná o skutečnou nouzovou situaci, ale změny se nyní zrychlují nad rámec očekávání. Probuďte se příliš pozdě a budete mít nesplnitelný úkol. Ukažte skutečný úmysl vyřešit problém a my vám můžeme pomoci. Seznam priorit je dlouhý a pokud se dodrží sliby, že se s problémem opravdu vyrovnáte, spustíte sled událostí, které probudí lidi k akci. Opět je to mladá generace, která chápe naléhavost věcí a vyžaduje opatření. Nechceme vás strašit, ale vždy přijde čas, kdy takové věci vyžadují naléhavou reakci. Čeká nás také mnoho prospěšných změn, protože to nejsou špatné zprávy, jen je nutné načasovat vaší reakci, než se věci vymknou zpod kontroly.

Ve světlejším tónu se více duší probouzí do většího obrazu a uvědomují si, že je ve vaší moci přinést kolektivní odpověď na potřeby Matky Zemi. S vámi nebo bez vás se změny budou muset řešit a my čekáme na to, co doufáme bude pozitivně. Lidé mají moc v číslech a pomalu, ale jistě si stále více uvědomuje hrozbu pro vaši civilizaci. Jedná se o správné nastavení priorit a řešení bezprostředních hrozeb. Za vašimi bezprostředními problémy je cesta do nádherné budoucnosti, o které nemáte ani ponětí a přichází s povznesením vibrací. Nyní se to začíná dít a začínají první známky klidnější éry, která bude nadále zvyšovat vibrace, dokud nenastane úplný mír. Všechny vaše snahy o změnu věcí k lepšímu budou stát za to. Díváme se dopředu a v té době se mnozí z vás opět inkarnují na Zemi. V budoucnu se však reinkarnace stane zbytečnou, protože budete přicházet a odcházet podle libosti.

Život bude zcela odlišný od toho, co zažíváte nyní, a mnohem přijatelnější a více obohacující. Na rozdíl od vašich současných omezených zkušeností budete cestovat široko daleko. Jste od přírody tulák a vždy budete cítit touhu cestovat vesmírem. Když to uděláte, budete mít co nabídnout těm, které potkáte, protože se stanete Mistrem.

Divíte se, proč si nemůžete vzpomenout na své předchozí zkušenosti, ale když jste inkarnováni, jsou zadrženy, aby vám umožnily zažít, aniž by ovlivňovaly vaše činy. Je to mnohem lepší takhle, protože byste byli rozptýleni od svého současného životního plánu. Je nejlepší se plně soustředit na přítomnost. Dalo by se říci, že jste obdrželi nástroje k tomu, abyste byli úspěšní, a určitě je všude kolem vás pomoc, abyste zajistili, že budete sledovat svou vyhrazenou cestu. Temní se vás snaží rozptylovat a brzdit váš pokrok, ale pokud se soustředíte na dosažení svého cíle, nic vám nezabrání v jeho dosažení. Udržujte své fyzické tělo plně chráněné a mentálně vnímejte ochranné energie, které jej zcela obklopují.

Když vám řeknou, že nejste vaše fyzické tělo, znamená to, že jej můžete opustit a zažít mimo něj. Například, když spíte, vaše duše ho opustí, zatímco je stále připojena stříbrnou šňůrkou (energetické vlákno), která zajišťuje, že kdekoli jste, natáhne se a udrží potřebné spojení. Po smrti se však stříbrná šňůra roztrhne a vy jste naprosto odpojeni. Některé duše se během spánku přesunou těsně nad fyzické tělo a zůstanou tam, dokud se neprobudí, aniž by o tom věděly. Duše, které si to uvědomují, tělo opouštějí, aby navštívili to, co nazýváte Nirvána, kde se setkají s rodinou nebo přáteli. Málokdo si na taková setkání pamatuje, ale přesto může vycítit, že se něco odehrálo, když spali, aniž by si na to mohli vzpomenout.

Zážitky mimo tělo jsou zcela běžné a můžete být vytlačeni z těla náhodou nebo během operace. Takové zkušenosti nejsou neobvyklé a jsou ověřené těmi, kteří operaci provádějí. Podobným způsobem bylo vidět duši opouštět tělo v případě smrti. O takových událostech se obecně píše až v poslední době, protože dříve se lidé zdráhali, možná ze strachu ze zesměšnění. Život nadále přináší důkazy o zvláštních událostech, které lze často přičíst těm duším, které jsou trvale mimo tělo. Vysvětlují samovolný pohyb předmětů, a dokonce i vize těch, o kterých se předpokládalo, že se natrvalo ztratily.

Jak již bylo zmíněno, duchovní Bytosti mohou být často přítomny na léčebných setkáních, na které dohlížejí nebo se jich skutečně účastní. Duch je vždy připraven poskytnout pomoc i několika způsoby, jak si v současnosti člověk uvědomuje. Opouštím vás s láskou a požehnáním a ať Světlo rozjasní vaše dny a cestu k dokončení.

Zdroj: https://goldenageofgaia.com/2021/11/05/mike-quinseys-higher-self-message-nov-5-2021/

Zpět