1547 Nejlepší možný vzestup Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2021-11-28

Arkturiánská rada
Zabývat se vším, co se děje, vede jen k většímu zmatku, k většímu váhání a k větší paranoie, než jaká už možná existuje ve vaší fyzické mysli. Proto přinášíme jednoduché strategie, jak se každodenně vypořádat s životem tam na Zemi. Nemusíte mít všechno promyšlené, nemusíte znát každý detail toho, co se stalo nebo co se děje. A ve skutečnosti vám soustředění na minulost, budoucnost a věci, které jsou mimo vaši kontrolu, neprospěje ani zdaleka tolik, jako soustředění se na sebe sama. Musíte pochopit, odkud pocházíte. Potřebujete pochopit, jaké jsou vaše reakce na to, co se děje. Potřebujete se vcítit do svých pocitů a potřebujete pustit z hlavy téměř vše ostatní.

Když se budete více dívat do svého nitra, je pravděpodobnější, že pak budete mít více soucitu s druhými, což je způsob, jak se vyvíjet a vzestupovat. Soucit, odpuštění a bezpodmínečná láska jsou tři velké věci, pokud jde o duchovní vývoj, a proto vás stále směřujeme zpět k tomu, co je jednoduché, pravdivé a univerzální. Jednu věc musíte vzít v úvahu, když se začnete zabývat tím, co se stalo, co se stane a co se děje v zákulisí a ve stínu, a to, že neustále přeskakujete časové linie. Neustále posouváte reality, a když je posouváte, máte v těchto různých realitách různou minulost a různou budoucnost.

Jaký je rozdíl v tom, jestli máte všechno vyřešené v realitě, ve které se nacházíte, když se v příštím okamžiku prostě přesunete do jiné reality? Důležitější je věnovat pozornost své vibraci, která určuje, do které reality se přesunete. Proto vás budeme vždy vracet k tomu, co je jednoduché, co je pravdivé a co je univerzální ohledně vaší zkušenosti na Zemi. Mnozí z vás se také chytají myšlenky na poslání, na nějaký účel, na něco, co byste měli dělat, ale nějak o tom ještě nevíte. Když se uvolníte, budete dýchat a věnovat pozornost, pak to, co potřebujete dělat a co vám slouží k tomu, abyste dělali, přijde samo.

Přijde to k vám přirozeně, snadno, bez boje, bez váhání, bez potřeby podpořit tu správnou konspirační teorii okamžiku. Nepotřebujete mít pravdu; stačí, když si budete vědomi, a musíte si být více vědomi toho, co se děje ve vašem nitru, než toho, co se děje tam venku. Jak již bylo řečeno, stále vám budeme říkat, kdy se k vám blíží energie, upgrady a aktivace, protože vám vlastně poslouží, když o těchto věcech budete vědět, a ještě více vám poslouží, když se jim vědomě otevřete a budete je vnímat.

Pokud cítíte, co je dobré, co je vyšší dimenze, co je vyšší vibrace, pak vzestupujete vědomě a s radostí a lehkostí. Pokud se naopak zaměřujete na to, co vás sráží dolů, způsobuje, že se soustředíte na to, co je třeba porazit, nebo na to, kdo dělá ty nejhorší věci, pak si ztěžujete růst, vývoj a vzestup. Nejsme tu však proto, abychom vám říkali, že si budete bránit ve vzestupu, protože to nevidíme u nikoho z vás, kdo přijímáte tato vysílání. Jste na své cestě; můžete si oddechnout. Můžete se uvolnit a můžete se více naladit na to, co je ve vás a kolem vás vibračně vyšší, abyste si mohli dopřát co nejlepší zážitek ze svého vzestupu.
https://danielscranton.com/the-best-possible-ascension-%E2%88%9Ethe-9d-arcturian-council/

Zdroj: https://danielscranton.com/

Zpět