1515 Temný mistr a Lucifer: pohledy na channelling Dr.V.

[ Ezoterika ] 2021-09-22

Andrea
A: Brzy přejdeme na jiné způsoby komunikace, než je channeling. Přímé. Už jsme to naplánovali, vše je koordinováno. Je to otázka času, nechápete, co je to iluze, jste jako loutky a jste ovlivňováni vnějším světem, vaše vědomí je malé a nemůžete se plně rozhodovat, nemáte k tomu ani informace, ani sílu. Nebuďte smutní, vzchopte se. Tam, kam směřujete, jste jen vykonavatelé a my vám nemůžeme pomoci, systém je tak postaven, jen opravíme některé zákoutí/normality, pak to bude jednodušší, budeme schopni komunikovat za stejných podmínek. Nemohu vám říct, co bude, protože zaprvé to nevím přesně, jen prognózu, a zadruhé je to programování vás - začnete o tom dnes všem vyprávět, že? Nebudete moci mlčet.
Existuje kanál, existuje spojení. Všechno v našem světě je channeling - od nejjednodušších myšlenkových forem - to je také channeling od vašich vyšších bytostí a civilizací. Naladíte se na vesmírné rádio a něco z něj uslyšíte, položíte otázky do éteru a nadvesmírné síly samy otevřou komunikační kanál a čekají na vaše další kroky, řešení problémů. Je vás hodně a ne všichni jste se ″probudili″, ale vliv působí na všechny, je nepřímý, protože stejně tvoříte jeden celek, jeden systém, jednu rasu.

Q: Jaké možnosti byste mi navrhl pro můj rozvoj, jaké možnosti školení atd.?
A: Jděte, jak cítíte, my nejsme vaši průvodci, jsme pastýři, dáváme rady, ale nevedeme za ruku, vy musíte vést své soukmenovce, vy jste jejich průvodci!

Q: Jaká je vaše role učitele tmy?
A: Sám tomu rozumíš, dnes jsi pochopil mou manipulaci/ovlivňování, že? Kdybys na to nepřišel sám, trpěl bys víc. Jsem v prostředí, kde mohu dělat to, co považuji za správné, a to je nejvyšší úroveň důvěry ve mne, neklamu tě, jsem skutečný učitel a jsem na svou roli hrdá. Můj přímý nadřízený je Lucifer, ale my nekomunikujeme jako vy, je to jiné, nejsou tu žádná slova ani papíry.

Q: Lucifer je teď ve vedení?
A: Ano, ale jinak, přes filtr. Systém kontroluje jeho činnost, je to jakýsi program na detekci virů, který zavedli ti výše.
L: Buď sám sebou, nebuď napjatý, procházej životem s úsměvem.)

Q: Vaše temné stránky jsou démoni a temní učitelé?
L: Částečně existují i temné duše, které si tuto cestu vývoje zvolily samy. Procento tmy ve mně není konstantní: 50/50 je rovnováha, ale málokdy se tak stane. Mám nějaké vyvážené duše, ale není jich moc, je to houpačka a dávají maximální výkon - vědomý zisk. Usiluji i o přírůstek energií. Kdyby se mi podařilo prosadit můj nápad, mluvili bychom v jiném světě a v jiných podmínkách. Byl bych hlavním tvůrcem, měl bych čest a úctu. Jen velmi málo lidí o to neusiluje. Předstírají nebo se tomu vyhýbají, ale stačí si z toho udělat legraci a všechno jde stranou.

Q: Existují školicí systémy i v jiných zemích?
L: Existuje perspektiva a všichni, kdo dávají naději na rozvoj, jsou v předvoji a jsou podporováni, ale vy je neznáte a nejsou příliš jasní. Severní země jsou silnější z hlediska destruktivní výměny energie a vyžadují silnější vodiče a stupně vlivu na systém rozvoje, investuje se do vás více prostředků.

Q: Řekněte mi něco o reverzní fúzi.
L: Není to snadný úkol, dostat mouchu ze slona, protože jste zvyklí dělat všechno postupně: dítě je nejdřív počato, pak roste v matce a pak se narodí, to je pochopitelné, obrácená fúze = opak, dítě už je tam, musíte ho počít. Paradoxní myšlení, vyzkoušejte si to sami a výsledek vás překvapí. Všechno má svůj čas.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11568

Zpět