1469 Plejáďané - Jsme připraveni a rádi se objevíme Vania Rodriguez

[ Ezoterika ] 2021-10-03

Drazí bratři planety Země! JÁ JSEM KALIGHAL! Velitel plejádské lodi.

Nějakou dobu jsem byl pryč, ale neodešel jsem a v nejbližší době neodejdu. Právě jsme se reorganizovali a připravovali na vaše přijetí. Je to, jako by se na našich lodích chystala velká hostina, abyste mohli spatřit naši krásu. Jsme trochu jiní než vy. Ano, máme humanoidní aspekt, ale nejsme úplně stejní. Musíme tedy působit co nejméně nárazově a musíme se prezentovat dokonale sladěně a elegantně.

Chápeme, že stále kladete velký důraz na zdání; chápeme, že je to lekce, kterou se časem naučíte, když uvidíte tolik různých, tolik odlišných forem; ale časem se je naučíte milovat a respektovat; pochopíte, že jste jen dalším druhem ve vesmíru. Mnozí z vás stále věří, že jste vládci vesmíru, že venku nic není, že jste tu jen vy.

Jistota, že ve vesmíru nejste sami, zanechá mnoho lidí zklamaných, mnoho lidí ohromených, protože si uvědomíte, že nejste tak důležití, jak na vás vaše ega kladla, a časem se naučíte přijímat a respektovat ty, kteří jsou jiní. Bůh Otec/Matka je tak moudrý, že i mezi vámi, jejichž tělesná stavba je podobná, jste si všichni podobní, ale váš vzhled je zcela odlišný. Všimněte si, že my a ostatní galaktičtí bratři nemáme tolik rozdílů; možná se lišíme výškou, vzhledem obličeje, ale v ostatním jsme všichni stejní.

Rozmanitost, která mezi vámi existuje, je ohromující. Je to velká lekce, kterou jste se museli naučit. Většina z vás se to bohužel ještě nenaučila. Ty, kteří se liší barvou pleti, tvarem nebo způsobem života, považujete za cizince, za nepřátele, které je třeba zotročit a vyvraždit. Stále je mezi vámi velká menšina, která si to myslí. Proč velká menšina? Protože to není malá menšina, ale velmi početná.

Když si uvědomí, že ve vesmíru jste jen dalším druhem, jejich ego bude křičet, kopat, hádat se, a řeknu to ještě jednou, nebudou chtít přijmout, že nejsou nadřazenou rasou, že nejsou jediní ve vesmíru. Bude to pro ně tak hluboký šok, že to možná nepřežijí. Nepřeháním. Vědomí nadřazenosti je v myslích některých z vás něco velmi vážného a ztratit ho je nepřijatelné, není dovoleno. 

Díky moudrosti Boha Otce/Matky byla tato planeta osídlena různými mimozemskými druhy. Jste dnes skvělou směsí díky tomu, že došlo ke smíchání. Poučili jste se z toho? Řekl bych, že ne, protože stále diskriminujete sami sebe, stále nepřijímáte své vlastní bratry. Odtud si můžete uvědomit, jak těžké bude přijmout na vaší planetě nás a všechny ostatních. Nejsme totiž všichni stejní, každá rasa má své vlastní vlastnosti.

Pokud diskriminujete svůj vlastní druh za to, že je jiný, představte si, co uděláte nám. Nemyslete si, že to pro mnoho lidí na planetě bude snadné. Vy sami, kteří s námi již žijete, jste s námi již v kontaktu; první fyzický kontakt nebude snadný. Nebudu lhát, když řeknu, že to pro nás také nebude snadné. Spojení s vámi na dálku je bezpečné pro nás i pro vás. Být tam, z očí do očí, jak říkáš, tak blízko, že cítíme dech toho druhého, bude pro tebe i pro nás velká výzva.

Už je to dlouho, co jsme měli kontakt s třetí dimenzí. Proto hodně cvičíme, abychom mohli přistát na povrchu vaší planety a neztratili vlastní energii. Dlouho tam nevydržíme, protože naše těla to nezvládnou. Ale řekněme, že na vaší planetě přistane malý tým z každé rasy, která se zde nachází. A právě ti jsou připravováni, aby mohli být na povrchu Třetí dimenze, aniž by byla ovlivněna jejich energie.

Není to pro nás snadné. Mohu říci, že povedu skvělý tým, představím se vám. Tvrdit, že z naší strany neexistují žádné obavy, by také byla lež. Prožíváme chvíle, které jsme dlouho nezažili, a dokonce mohu říci, že jsou to pro nás nové pocity. Je to směs všeho: úzkosti, zmatku. Žádný strach nemáme, protože vám věříme a v okamžiku, kdy dostaneme rozkaz sestoupit, nikdo nebude ohrožovat naši bezpečnost.

Budeme vědět, kde a jak přistát na vaší planetě. Nikdy bychom nesestoupili uprostřed města, protože by nás zabili. Nemyslete si nic jiného. Všechno, co je nové, je jiné, a co všechno, co vás učili ve vašich filmech, ve vašich příbězích -že jsme vetřelci, kteří přišli zničit vaši planetu. Nikdy bychom tedy nepřistáli v žádném městě a přijalo by nás jen několik vyvolených velitelů celé operace.

Nejsme naivní, víme, co můžeme z vašeho přijetí získat. Buďte si jisti, že nebudeme nechráněni, ale nikdy neuděláme nic, co by vás zasáhlo, budeme se pouze chránit, dokud obyvatelstvo neabsolvuje planety první náraz. Až si budou všichni jisti, že existujeme a že jsme tu už dlouho, pak ano, můžeme se objevit kdekoli; můžeme vás vzít na projížďku na našich lodích. A jsem si jistý, že mnozí z vás budou stát frontu, aby mohli být s námi na našich lodích.

To vše ale ještě nějakou dobu potrvá, než nebudou všechny tyto nové poznatky pro mnoho lidí na planetě vstřebány. Brzy, velmi brzy tam budeme. Fyzická přítomnost je pro nás ctí, je to okamžik velké radosti a veselí, protože jsme si vědomi přátelských srdcí, která jsme na této planetě vytvořili. Každý z vás. Budeme se snažit být s každým z těch, kteří nás dnes respektují. Zatím nevíme jak, ale buďte si jisti, že se o to budeme snažit. (pozn. však na to máme celý život... )

Vaše planeta je velmi rozlehlá, budeme potřebovat plán návštěv, abychom se mohli s každým seznámit. Ale na to bude čas, není kam spěchat, nemáme žádné datum odjezdu, budeme tu ještě dlouho. Budeme mít spoustu času navštívit všechna místa na této planetě, i kdyby to mělo být jen proto, abychom se setkali s jednou jedinou bytostí z tohoto místa, která nás přijala a milovala. Tuto návštěvu uskutečníme u této bytosti. To pro nás nepředstavuje žádný problém.

Nechceme publikum, chceme přátele; a každý z vás, kdo nás dnes zkusí kontaktovat, přesně ví, kdo jste a kde jste. Těšte se na naši návštěvu. Bohužel nemůžeme říct, že přijedeme k vám domů, bylo by to pro nás příliš riskantní, ale určitě budeme na místě, kde nás můžete navštívit, a budeme tam tak dlouho, dokud na vás budeme moci čekat. Buďte si tím jisti.

Naše láska k vám je nesmírná a chceme toto přátelství, které vzniklo během tohoto velkého procesu, upevnit navždy, na věčné časy. Samozřejmě se stále snažíte představit si a odhadnout, kdy se to stane. Můžeme říci, že neexistuje žádné konkrétní datum, protože závisí na povrchových akcích. Kdyby nám ale teď, v tomto okamžiku, velký velitel Sananda řekl: ″Sestupte dolů!″ byli bychom připraveni.

Jsme připraveni, jen se obujeme... Trocha humoru nikomu neuškodí.. byli bychom tam téměř okamžitě. Čekáme jen na rozkaz, nebo spíše žádost od Sanandy, našeho velkého velitele. Jen řeknu, že se budeme prezentovat co nejkrásněji a nejelegantněji. Náš dům, který je dnes naší lodí, je vyzdobený, ozdobený, čistý, vonící, aby přijal každého, kdo má odvahu vstoupit. Věřím, že vás budeme moci přijmout..., nemohu říci s krásným stolem plným dobrot, jak jste zvyklí, ale určitě vás přijmeme s nezapomenutelnou hostinou. Vše bude mít zvláštní příchuť, příchuť přátelství, příchuť lásky a příchuť vašeho velkého vítězství v tomto velkém procesu.

Žádali jste o to, lidská rasa žádala o pomoc, žádala o svobodu a Sananda vás vyslyšel. A dnes jste jen krůček od toho, abyste se stali zcela svobodnou rasou v tomto vesmíru. Jen ještě chvíli počkejte, i když již včera bylo pozdě. Nemohu dělat žádné předpovědi, protože to nezávisí na nás; ale všechno se určitě hýbe kupředu a bude to každou chvíli. Až to budete nejméně čekat, budeme tam.

Věřte nám. Kdo chce, ať se nás snaží kontaktovat. Na světlo, které se dostává na tuto planetu, reagujeme rychle a snadno. Vaše svědomí se otevírá, blokády? většina z nich již padla. Tak nás jen ze srdce požádejte: ″Plejádští bratři, navažte se mnou kontakt! A buďte si jisti, že tu budeme.

Zdroj: https://www.anjoseluz.com/post/sananda-o-fim-dos-tempos

Zpět