1459 Jak zvítězilo světlo Mark Baughman

[ Ezoterika ] 2021-09-24

článek byl dříve zveřejněn na tadesco.org ... pro ty, kdo ho nečetl tam
Informovaní lidé, kteří si udělali průzkum, znají část tohoto příběhu; někteří ho znají téměř celý. Ale široké veřejnosti byla ″největší válka v dějinách″ utajena až do mimořádného vysílání, které bude zveřejněno za několik týdnů, ne-li za měsíc. Aliance zveřejní hrůzné zločiny proti lidskosti v příštích týdnech. Falešná média hlavního proudu ovládaná temnými budou zrušena. (pozn. doufám, že to spláchnou i s cenzory).

Aliance se skládá z vojenských sil sedmnácti zemí a je podporována zákony NESARA/GESARA, který v roce 2015 podepsalo všech 209 zemí tohoto světa. Existovala zlá část lidstva, která nás držela v nevědomosti. Tisíce let používali všechny možné prostředky. Od sedmnáctého století tajná satanská společnost zvaná ilumináti a předtím to byla prodloužená ruka Římské říše - katolická církev. Mnozí ji dnes nazývají Deep state nebo Cabal. Podpláceli, vyhrožovali, zabíjeli nebo si uzurpovali lidi, církve a vlády, aby si udrželi kontrolu nad všemi na planetě, kvůli moci, penězům a kontrole všech a všeho na planetě. V mnoha veřejně publikovaných článcích o nevyrovnaných finančních statistikách světa se uvádí, že horní jedno procento ovládá 60 % světového bohatství - 0,1 % superbohatých kontroluje 99,9 % bohatství a většina z něj je ukryta v tunelech a podzemních D.U.M.B. (Deep Underground Military Bases / podzemní vojenské základny) v hloubce asi tří až deseti kilometrů pod našima nohama po celém světě. Tato světu skrytá místa držela jejich hlavní ″Zločiny proti lidskosti″ mimo zraky veřejnosti. To mělo udržet normální obyvatelstvo v nevědomosti a neinformovanosti.

″Největší válka v dějinách″ není konvenční. Je to informační a infiltrační válka a i tato válka je před běžným obyvatelstvem utajená. Používají zákulisní dohody, peníze, hrozby a vraždy. Dobří lidé po celém světě se ale postavili na odpor. Boží vůle osvobodit tuto planetu od všeho zla byla plánována miliony let. Temnota se obrátí ke světlu, protože Boží vůle pro lidstvo bude platit navždy. Jedním z největších Božích zákonů je volba. Většině lidstva byly ze všech zdrojů podsouvány lži, aby nás udržely v otroctví, a dokonce v mnoha zemích vnucovaly myšlenku, že máme svobodu, i když jsme ji neměli. Ani v Americe ne. Ústava byla v roce 1871 uzurpována a přeměněna na korporaci a vlastněna Vatikánem, stejně jako všechny země na planetě. Klenoty v pozitivním směru byly dva velké dokumenty: ″Deklarace nezávislosti″ a ″Ústava Spojených států″. Bůh neboli Prvotní zdroj Stvořitel poslal svého syna, Ježíše neboli Ješuu, aby Země příliš nepotemněla a nestala se zlou, aby ji pomohl chránit až do doby ″Velkého probuzení″. Tato doba je nyní - začátek ″největšího přechodu v dějinách lidstva″.

Římská říše byla přeměněna na katolickou církev, protože vůdci zanikající Římské říše potřebovali způsob, jak si udržet kontrolu. Zneužili Nikajský koncil, využili Ježíšovo jméno a příběh Temné strany k udržení kontroly nad planetou. Ježíš sem byl poslán, aby nedovolil, aby se Země navždy obrátila ke zlu nebo k Temné straně. Lidé, kteří NEJSOU vědomí a stále mají duální mysl, nemohou sami myslet a potřebují být vedeni. Vědomá mysl myslí sama za sebe, zkoumá, vede se a přemýšlí o tom, jaký je její životní cíl.

Rozhodnutí učiněná v roce 321 n. l. měla umožnit zradu Ježíšova učení a nahradit ho uctíváním. Rozhodovali o tom, které kapitoly či knihy mají být v bibli povoleny a které ne. (pozn. hele je, cenzory). To vedlo k naprosté totalitě katolické církve, která rozhodovala o většině věcí v tehdejší Evropě; o tom, kdo je dobrý a zlý, kdo má být králem nebo královnou, než se mnoho skupin kolem roku 1500 odtrhlo do protestantských církví. Katolická církev však vládla ″temnému středověku″ a spáchala mnoho ″zločinů proti lidskosti″, včetně 199 let trvající křížové války, i když muslimové i katolíci uctívají stejného Boha. To stejné v moderní době - pedofilní kněží stále páchají stejné zločiny, a většina není stíhána. Mnoho kněží mělo s jeptiškami děti, které byly při porodu zabity. V okolí některých kostelů je mnoho hrobů. Ve vyšší hierarchii katolické církve uctívali satana. Římané se to naučili od malé skupiny, kterou si před lety podrobili. Důvodem bylo získání moci a peněz. V době americké revoluce (1776) válku proti anglické koruně vyhráli skutečně farmáři. S velkými Otci zakladateli Ameriky vytvořili dva z největších dokumentů v dějinách. Anglická koruna však nehodlala opustit hlavní zdroj peněz a půdu bez dalších bojů, proto ve válce v roce 1812 vypálili Bílý dům a spálili soubor největších dokumentů v dějinách. Evropská elita a monarchie NECHTĚLA Ameriku pustit. Dalším krokem byla infiltrace. Proto v roce 1871 prezident Grant předal moc iluminátům tím, že Republiku Spojených států změnil na korporaci vlastněnou Vatikánem a řízenou anglickou korunou. Zkratka B.A.R. znamená ″British Accreditation Registry″, (Britský registr akreditací), přinesl ″námořní právo″ do amerického soudního systému, a je závislé na anglické koruně.

Dále je to ″Federální rezervní systém″ vlastněný Rothchildy, který není součástí americké vlády. Byl uzurpován v roce 1913, aby americké peníze ovládali ilumináti. S Titanikem šla ke dnu opozice proti vzniku Federálních rezerv. Rothchildové a ilumináti začali kontrolovat tisk americké měny a způsob jejího vytváření a používání.

Všechny války včetně občanské války byly vytvořeny ilumináty. Člen iluminátů Albert Pike předpověděl v roce 1871 tři světové války. Došlo ke dvěma, a přinesli jim velký zisk, protože jejich bankovní systém dodával peníze oběma stranám. Dosáhli výsledků, které chtěli: vytvořili velký zármutek a škody, aby si mohli udržet kontrolu nad světovou populací. Za falešnou vlajku lze označit 11. září 2001, které vytvořili oba Bushové, CIA, izraelský Mossad a samotní majitelé dvojčat. Na falešné teroristy, kteří byli najati, aby plnili příkazy CIA a iluminátů, bylo vynaloženo více než šest bilionů dolarů. Tato válka měla trvat věčně; takový byl jejich plán. Třetí válka měla být falešnou mimozemskou invazí se skutečnými antigravitačními loděmi, robotickými šedými mimozemšťany uvnitř, a se speciálními jednotkami, které by lodě obsluhovaly. Aliance tento plán zcela zhatila.

Na této planetě se vyskytlo velké zlo; obětování dětí katolickou církví a satanistickými kulty a zabíjení dětí kvůli chemické látce na prodloužení jejich života (adrenochrom). Nejvyšší zisk z prodeje drog na planetě Zemi i mimo ni je z adrenochromu. Adrenochrom se vyrábí z krve dítěte, čím mladší, tím lepší. K výrobě adrenochromu se dětem dávají elektrické šoky, aby se jim zvýšil adrenalin, a pak se děti zabijí, aby se získala krev s velkým množstvím kmenových buněk. Krev s vysokým obsahem adrenalinu a lidské kmenové buňky udrží pijáka krve mladého.
Z citátu na worldundercover.com: ″Co přesně JE adrenochrom? Vědecky řečeno je to chemická látka, která vzniká v lidském těle při oxidaci adrenalinu. Potenciální oběť je zastrašena, čímž se zvýší množství adrenalinu, který proudí jejím tělem. Poté je usmrcena a adrenochrom je odebrán pomocí jehly a injekční stříkačky ze spodní zadní části krku a páteře. Po odebrání lze chemikálii prodat na černém trhu za přemrštěné ceny.″ Šest až osm milionů dětí ročně je použito převážně pro zpracování adrenochromu. To je čiré zlo. Na této planetě existovalo mimo dohled. Aliance to všechno zastavila do září 2021.

Záchranu dětí z D.U.M.B., kde byly využívány k výrobě adrenochromu, jako dětské oběti pro satanistický kult iluminátů a pro sex, provedly speciální jednotky Aliance v posledních pěti letech. Pedofilie je pro mnoho zločinců z Deep State normální. Nijak se to neliší od mnoha lidí z Hollywoodu, politiků po celém světě, a dokonce i od mnoha královských rodin. Epsteinův ostrov budiž toho důkazem, a existuje mnoho dalších míst a ostrovů, kde se toto provádí.

JFK, který se snažil rozpustit Federální rezervní systém, byl zavražděn Deep State (1963). Kontrola peněz je jejich hlavní zbraní. Aliance má přesný scénář, jak Cabal zničit, ale ta je od 11. září pod falešnou vlajkou ve vysokých obrátkách. Aliance sahá až k Howardu Hughesovi a Nicolovi Teslovi, do dvacátých let minulého století. Tým Q vytvořil JFK v 60. letech a po jeho zavraždění se 200 amerických generálů a admirálů spojilo s Aliancí a začalo s plánem na svržení deep state. Plán vznikal šest desetiletí a současný plán byl vytvořen a upraven s pomocí armády a s využitím kvantových počítačů pro scénáře budoucích časových linií. Skupinu Q Anon tvoří 200 loajálních generálů a znepokojených občanů, že Ameriku ovládne socialismus. S operací CIA v 50. letech nazvanou Mockingbird ovládl deep state 90 % médií hlavního proudu a hlavní internetové společnosti. Republikánské Tea Party pomalu zničila image, pověst a srdce právě Fake News Media. Totéž udělala skupině Q Anon. Dropy (zprávy na alternativních médiích) od října 2017 do prosince 2020 byly způsob, jak obejít fake news, aby se informace dostaly k armádě a veřejnosti. Trump byl první, kdo veřejnosti ″vykřičel FAKE NEWS″, což je jen jeden z jeho hlavních úspěchů. Prezident Trump byl donekonečna napadán Fake Medii, byl také první, kdo použil alternativní média, aby obešel Fake News a zajistil, že jeho slova nebudou překroucena zkorumpovaným tiskem.

Zvolení prezidenta Trumpa v roce 2016 bylo velkým vítězstvím pro dobrou stranu! (pozn. tenkrát jsem to vnímala jako jednu z variant zápolících šílených důchodců). Trumpova loajalita vůči skutečnému lidu Spojených států byla velkou ranou pro Deep State. S počítačem Dominionu měla vyhrát Hillary. Nepochopili, že se probudil americký lid. Tolik bahna jsem ve volbách ještě neviděl, a Hillary na to doplatila, Američané to konečně prohlédli!(pozn. spíše je dostala technika a zblbnutí ajťáci)

Aby se co nejdříve usekla hlava hada, byla nutná vojenská akce. Stalo se tak ještě před Trumpovou inaugurací odstraněním 13 nejvyšších iluminátských rodin. Aliance podnikla vícenásobné nálety ve stejnou dobu - 24. prosince 2016. Trump byl poprvé zvolen 8. listopadu 2016. 9. listopadu 2016 se sešel s vojenskými generály a admirály, aby projednali odstranění třinácti nejvyšších rodin nejmocnější mafie světa zvané ilumináti. Prezidenta Trumpa vybrala armáda a admirál Rogers se s ním setkal v roce 2014, aby ho přesvědčil ke kandidatuře. Jako šéf NSA admirál Rogers věděl, že Trump je čistý a bez korupce. Všechny nejvyšší temné rodiny žili v italských Benátkách. Aliance věděla, že v poslední den třídenního satanského festivalu budou všichni ve svých domovech. Armáda věděla, že vrcholem statického rituálu je obětování dítěte. Tehdy byli zločinci zranitelní. Aliance shromáždila nejlepší týmy speciálních operací, Delta Force a Navy Seal a každému z nich byl přidělen dům jedné rodiny. Všechny špičky zločinecké rodiny musely být té noci zlikvidovány a ani jedna operace nesměla selhat. Na těchto operacích té noci závisel osud světa. Všechny operace se podařily podivuhodným způsobem. Velký dík patří vojákům, kteří se na této úžasné operaci podíleli. Doufám, že budete poctěni a necháte natočit film o této významné části historie lidstva! (pozn. tenkrát jsem ještě měla možnost)

Po celém světě bylo více než 3500 D.U.M.B propojených 16 000 kilometry tunelů s Maglev tratěmi za účelem obchodu s dětmi, lidmi, drogami a zpracování Adrenochromu. Aliance likviduje tunely a DUMBy od 80. let, ale skutečný nápor nastal po nástupu Trumpa do úřadu. Postup likvidace tunelů a DUMBů po celém světě lze sledovat podle vzorce zemětřesení v hloubce 3, 5 - 10 km a níže. Normální zemětřesení má v signálu P & S vlny, zatímco taktická atomová bomba použitá k vyhození tunelů do povětří ne. Výbuch zbraně má jen jednu vlnu. Otřesy v těchto hloubkách nejsou falešné. Zemětřesení v záporné hloubce, tj. výbuchy v zemské atmosféře, byly maskovaná antigravitační plavidla iluminátů, která byla vyřazena zbraněmi Aliance, když se snažila uniknout. Uprostřed Řecka, kde byl vlakový tunel, jsou nyní gejzíry slané vody. V jednu chvíli při likvidaci tunelů a D.U.M.B. ztratila Aliance v podzemním tunelu u Islandu asi 200 speciálních jednotek. Mysleli si, že se agenti Deep State vzdají, ale jakmile se tam alianční síly dostaly, odpálily bomby a vyhodily všechny do vzduchu, včetně sebe. Ctíme jejich velkou oběť.

Skutečným důvodem požáru Notre Dame bylo zastavení dětských obětí, které chystaly na velikonoční víkend. Aliance varovala lidi uvnitř, aby z něj odnesli cennosti, a pět dní před Velikonoční nedělí na něj udeřila DEW (Direct Energy Weapon/energetický laser) z vesmírné družice nebo antigravitačního plavidla TR3B amerického letectva (15.4.19). Bylo to varování Vatikánu, aby zastavil dětské oběti. V ten víkend mělo být obětováno asi 600 dětí, které se měly pokusit vzkřísit tělo samotného Lucifera.

Biden volby 2020 nevyhrál. Byl to velký podvod, který Trump a Aliance dovolili, aby zatkli určité lidi. Volby byly monitorované systémem QVS (kvantový volební systém) a Trump získal 80,4 % hlasů. To bude brzy odhaleno a prezident Trump se opět ujme úřadu ve velkém stylu. Biden ve skutečnosti složil přísahu starým americkým korporacím, které nechal v roce 1871 založit Ulysses S. Grant. Grant byl uplacený opilec, stejně jako další uplatili další politiky. Původní ústava byla tehdy zrádci změněna. V současné době falešná korporace zkrachovala a zanikla, což mnoho vlastenců nevíé. Falešný Biden je prezidentem 10 čtverečních mil oblasti D.C., která ve skutečnosti není součástí Ameriky. Asi 80 % členů Kongresu bylo zatčeno a obviněno, stejně jako celý Nejvyšší soud. Bylo určeno armádou, že tyto dva subjekty, které umožnily Bidenovi nastoupit do úřadu bez řádného procesu, byly ovládnuty ilumináty.

Deep State vyhrožoval 6 kufříkovými taktickými jadernými zbraněmi, pokud by Bidenovi nebylo umožněno nastoupit do úřadu. Aliance nedovolila, aby Biden měl kufřík pro řízení jaderných zbraní a jakýkoli přístup do Pentagonu nebo ke zpravodajským informacím NSA nebo ministerstva obrany.

Aliance má pod kontrolou taktické jaderné zbraně Cabal. Zneškodnění 11 jaderných zbraní použila Cabal jako páku, aby zabránili svému zatčení. Ústava má způsob, jak zajistit legálnost a zákonnost prezidenta. Armáda musela převzít zemi a do 6. března 2021 zjistila, že došlo k masivnímu volebnímu podvodu. 11.3.21 obnovilo ministerstvo obrany prezidenta Trumpa jako vrchního velitele.

Za americkým převzetím moci stojí ilumináti, kteří mají spolu s Čínskou komunistickou stranou infiltrovat vládu USA a převzít moc. V plánech to bylo po celá desetiletí, protože americká armáda se ″probudila″ a poznala, že ilumináti kvůli zisku financují obě strany války a způsobili velké utrpení obyvatelstva.

Aštar 27.10.20 o čínských jednotkách ČKS - Proč se čínská armáda vylodila na kanadské půdě?
Aštar: Jsou ve skutečnosti novou armádou Deep State. Trump má nyní nad americkou armádou velkou kontrolu. V současné době je v USA v provozu armáda, která se snaží udržet své pozice v Evropě: Budou se snažit instalovat základny po celém světě, nicméně to nebude povoleno.

V časovém horizontu leden až únor 2021 měla ČKS údajně po nástupu Bidena do funkce přejít do Ameriky v počtu asi 250 000 až 300 00 vojáků z Kanady a na mexické hranici. ČKS měla zakoupit nemovitosti v Oklahomě, aby tam umístila vojáky. Aliance splnila svou hrozbu a když vojska ČKS prošla podzemními tunely do státu New York a do Pensylvánie, bylo prvních 25 000 čínských vojáků v D.U.M.B vyřazeno bombou z letounu F-16. F-16 byla po vypuštění bomby zasažena nad Michiganem a pilot se katapultoval do bezpečí. V D.U.M.B. bylo v hlubším tunelu 50 000 vojáků, které zlikvidovaly ″Boží tyče″ vypouštěné ze satelitu, což jsou ″projektily z wolframové oceli ve tvaru telefonního sloupu″, které mohou proniknout až deset kilometrů bez použití výbušného zařízení. Dopad stačí ke zničení na velké ploše. Čínské jednotky na hranicích s Mexikem a Kanadou byly podle více vojenských zdrojů zničeny aliancí.

Totéž platí pro přesné načasování tchajwanských jednotek a amerických jednotek v boji s ČKS na pevninské Číně. Podle informací z tchajwanské vlády to bylo na začátku února 2021. V Jihočínském moři operovala americká letadlová skupina, došlo k souboji vzduch-vzduch a rudé letectvo Číny ten den utrpělo mnoho ztrát. Tři skupiny námořních letadlových lodí (asi 100 lodí) byly u západního pobřeží v Tichém oceánu a dvě skupiny u východního pobřeží v Atlantiku, aby chránily naše hranice.
Alianční síly likvidovaly tunely a D.U.M.B pod pevninskou Čínou měsíce předtím podle zpráv o takzvaných zemětřeseních o hloubce až deset kilometrů. Vůdkyně Aliance v Kanadě potvrdila před dvěma měsíci, že ČKS je kaput. Dne 22.9.21 také prohlásila, že pokud oznámíte, že na území Kanady jsou nyní čínská vojska, budete zatčeni a popraveni (odejiti do lázní = Spa = vojenská popravčí četa).

Loď Evergiven, která v březnu 2021 uvízla v Suezském průplavu, byla pro Alianci velkým vítězstvím. Aliance zastavila mnoho věcí, mj: zbraně hromadného ničení (jaderné a biologické zbraně), adrenochrom, tkáně dětského plodu k použití ve vakcínách a živé děti v lodních kontejnerech. Všechny kontejnery na lodi byly prohledány speciálními jednotkami Aliance. Loď uvízla v Suezském průplavu, aby odhalila mnoho věcí včetně obchodování s dětmi. Na této lodi bylo v kontejnerech zachráněno více než 1245 dětí. V kontejnerech bylo také nalezeno asi 1200 mrtvých dětí. Jedná se o celosvětový systém obchodu s lidmi. Převážela také zbraně hromadného ničení. Mnoho dalších lodí, které tímto byly zablokovány, vezlo zbraně, které měly rozpoutat válku na Středním východě. Zbraně měl muslimům předat izraelský Mossad. Zablokováním lodí přichází Deep State o 400 milionů za hodinu. Řízení lodi Evergiven převzala Aliance - díry v softwaru Microsoftu umožnily vesmírným silám nabourat se do softwaru lodi, převzít řízení a navést ji na mělčinu. Během speciálního vysílání jakmile bude aktivována EBS se o zločinech proti lidskosti všichni dozví. Spoluvlastníky společnosti Evergreen Shipping lines byli Clintonovi.

Zhruba od dubna do září 2021 jsou Myanmar a Afghánistán pod kontrolou Aliance. Vypálili všechna ″maková pole″, která byla hlavním zdrojem nejen pro nelegální obchod s drogami, ale 50 % obsahu všech léků Big Pharma používá ve svých pilulkách opium a ropné deriváty. Afghánistán je nyní první zemí na světě, která je od Deep State osvobozena. Důvodem, proč Amerika musela opustit Afghánistán, bylo splnění zákonů NESARA/GESARA, které požadují žádná cizí vojska na území cizích zemí. Mírová dohoda platí na celém světě. (pozn. nemohlo by platit další pravidlo, požadující vysídlení magorů?)

Posledním velkým tlakem iluminátů bylo vytvoření falešné krize Covid-19 a očkování všech lidí s cílem vylidnit svět na 500 milionů lidí na celém světě, aby mohli provést poslední kontrolní kroky. To se jim vymstí. EBS odhalí vše o Covid-19. Mnoho lékařů, zdravotních sester a skutečných výzkumníků má na internetu spoustu informací formou článků nebo videí. Covid-19 je snadno léčitelná bakterie (pozn. i bez léčby je úmrtnost zanedbatelná - postiženým se omlouvám za upřímnost). Vakcíny jsou jed, obsahují mnoho škodlivých chemikálií, které pomalu zabíjejí. Čím více očkování, tím blíže smrti! Zdravotníci, kteří prosazují tuto ″experimentální chemickou směs″, budou v budoucnu stíháni mezinárodním soudním systémem. O jakémkoli experimentu musí být pacient informován, jinak může je stíhán. Zatýkání probíhá již pět let s probíhajícími vojenskými tribunály po celém světě. Do září 2021 bylo exekuováno 2,7 milionů členů Cabal.

Z důvodu bezpečnosti peněz a financí všech lidí převezme finance planety QFS (kvantový finanční systém). V tomto systému má účet každý člověk na světě. K resetu dojde v rámci globálního měnového resetu / přecenění (GCR, R/V). Země, jejichž měny byly zcela nespravedlivě znehodnoceny, jako například: Irák, Vietnam a Zimbabwe a další země budou mít měnu spravedlivě přeceněnou.

Oznámení EBS se uskuteční v příštích několika týdnech nebo měsících po celém světě. Každý by měl mít zásobu potravin na tři až čtyři týdny. Aliance bude používat zbraň Vesmírných sil k ″výpadku″ elektřiny, mobilních telefonů, internetu v oblasti měst, síly Aliance mohou použít úplný výpadek možná i dva týdny buď k dopadení Cabal na útěku, nebo k vystopování jejich úkrytů uvnitř vojenské karanténní oblasti. Aliance už ví, kdo jsou. Ve většině oblastí s malým počtem členů Cabal, například na venkově nebo v malých městech, pravděpodobně k žádnému přerušení služeb nedojde. Na exponovaných místech očekávejte tvrdší způsoby, jak tyto krysy zahnat do kouta. V Americe jde zejména o Chicago, Philadelphii, Los Angeles, Seattle, Portland a New York. Aliance bude na celém světě prosazovat stanné právo a obkličovat krysy Deep State (Romana Didulo). Neoznačená letadla (bez vlajky země) jsou spojenecké síly.

Novou Zemi a její směřování povedou humanitáři, aby obnovili planetu pomocí dosud skryté technologie, aby se zastavil veškerý hlad, chudoba, bezdomovectví a nikdy se neubližovalo dětem! Volná energie, energie nulového bodu, vodíková a volně-elektrická auta, potravinové replikátory, antigravitační technologie a Med-Beds. Nikdo na planetě nebude vynechán a všichni se budou podílet na bohatství a hojnosti této velké planety. K prvnímu velkému přechodu planety dojde podle mnoha zdrojů v příštích třech až šesti týdnech. Jedná o významný přechod pro lidstvo.

Z prohlášení Prvotního Stvořitele ke zločinům proti lidstvu a proti dětem: ″Číše přetekla.″
Bůh vždy zvítězí nad Temnotou. ″Největší válka v dějinách″ na planetě Zemi je vítězstvím Světla nad Temnotou, zlem tohoto světa. V příštích několika týdnech či měsících EBS odhalí zločiny Deep State proti lidstvu, lidstvo bude tonout v slzách smutku. Bude to velké probuzení, ale díky těmto informacím si uvědomíme, že lidstvo dosáhlo dalšího stupně vývoje tím, že se přiblížilo Bohu, že poznalo pravdu o tom, co se stalo. A pozná další pravdy o skryté technologii a pravdu o Galaxii a jiných světech. Lidstvo teprve skutečně začíná. Je to poslední krok k tomu, co je skutečné a pravdivé. Bůh rozsvítí lidstvu Světlo a nechá zaznít pravdu. Válka nad temnotou byla vyhrána! Ať v celém vesmíru zavládne Svoboda a Boží světlo zazáří pro všechny! Bůh žehnej všem! (Q Drop #3950)
https://operationdisclosureofficial.com/2021/09/24/the-greatest-war-story-ever-told-the-light-has-won/

Zdroj: https://operationdisclosureofficial.com/2021/09/24/

Zpět