1409 Galaktická federace: Vše je připraveno pro váš vzestup Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2021-09-14

Z Galaktické federace světla vám, drazí, oznamujeme, že vše je nyní připraveno pro váš vzestup. Zaměřujeme se na sjednocení planet sluneční soustavy. Naším posláním je podporovat mír a porozumění na všech planetách. Pomocí technologických vymožeností jsme napříč planetami vysílali nádhernou frekvenci, která vytváří atmosféru Božské lásky a Božského míru. Vaše vědomí je vylepšováno na vyšší frekvenci, která překoná negativitu 3D světa, což vám umožní zažít více božského vědomí.

Zveme vás, abyste se této frekvenci otevřeli. Je čas na změnu vaší reality. Je čas stát se majákem světla a pravdy a změnit tento svět. Pomozte ostatním pochopit pravdu. Usmívejte se, buďte šťastní, šiřte radost, lásku, dělejte svou léčitelskou práci, práci svého srdce. Pokud si dovolíte cítit bezpodmínečnou frekvenci božské lásky, rozpustí veškerý váš hněv a úzkost. Bůh vás miluje a postará se o vás. Všechnu vaši negativitu nahradí láska. Je to láska, která vás obklopuje a chrání.

Vstupte do vyšší energetické frekvence a klidná, mírumilovná energie vám umožní cítit se v klidu navzdory zmatkům kolem vás. Díky této energii se budete cítit pozitivněji a klidněji, od každodenního shonu až po rozbouřené vody vašich vztahů. Budete se cítit klidnější v každé situaci. Posíláme vám tuto energii, protože jsme vás identifikovali jako člověka, který chce sloužit světu a měnit svět. Posíláme vám ji, abychom pomohli zasít planetu láskou. Věříme ve vaši velikost. Myslíme si, že máte na to, abyste něco změnili, a chceme vám pomoci.

Když v sobě naleznete mír, lásku a klid, můžete pomoci ostatním udělat totéž. Tím, že se stanete světlem, které ostatní vidí v dálce, jim dáváte naději, že i oni nakonec najdou cestu k míru a klidu. Pomáháte lidem najít cestu temnotou nejistoty. Pevně je držte a sviťte světlem, které jim pomáhá objevit to, co hledají. S potěšením vám oznamujeme, že věci, které jste udělali pro zvýšení své frekvence, jsou přijímány. Vaše tvrdá práce se vyplácí! Posouváte se vpřed. Vytváříte svůj nový život. Jste povznášeni na novou úroveň. Nyní budete mít větší schopnost udržet světlo ve svém těle a zůstat soustředění i v přítomnosti druhých.

Vytváříme kolem vás ochrannou bublinu, aby vaše energetické vzorce nebyly narušeny. Nikdo nebude moci narušit váš klid. Jakmile tuto energii přijmete, váš život už nebude stejný. Bude to další krok vpřed a do vašeho života to přinese novou svěžest. Přinese klid, radost a duchovnost. Díky tomu budete zdraví, šťastní a klidní. Díky tomu pochopíte, že máte v životě smysl a že jste udělali vše pro to, abyste tohoto smyslu dosáhli.

Většina lidí nikdy nepoznala, co je to štěstí. Zažili pouze různé stupně neštěstí: někdy jsou nešťastní více, jindy méně, a když jsou méně nešťastní, označují to za štěstí. Štěstí pro ně není nic jiného než potěšení. Nemůže to být pravda, protože je jen dočasné. Je to způsobeno jejich nevědomím. Dokud je vaše vědomí bdělé, je potěšení jeho vedlejším produktem; když vaše vědomí spí, jeho vedlejším produktem je neštěstí.

Co je to božská láska, pochopíte, až rozšíříte své vědomí. Potom, protože to bude vaše volba, nebudete sklouzávat k neštěstí. Energie božské lásky je příchuť, pocit, a je tak ohromující a intenzivní, že jakmile ji jednou zažijete, budete se divit, jak jste bez ní mohli kdy žít. Odevzdejte se božské energii lásky, kterou vám posíláme, důvěřujte, že vše je v božském řádu, dovolte božskému vedení, aby vám pomohlo, a naplňte své srdce láskou. Vězte, že jsme vám vděční za vše, co děláte.

Jsme vděční, že jsme mohli takto spolupracovat, a vážíme si náklonnosti, kterou nám každý z vás projevil. Jsme tu, abychom vás povzbudili k tomu, abyste snili ve velkém a pomáhali ostatním snít ještě ve větším. Pamatujte, že i to nejmenší gesto může pohnout horami. Láska a světlo, buďte přítomni!

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/09-14aa

Zpět