1399 Robert F. Kennedy Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-09-15

Jsem Robert F. Kennedy a jsem vděčný, že mohu komunikovat prostřednictvím kanálu z druhé strany. Jsem bratr amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, který byl zabit, než odhalil skrytou pravdu o tajném vesmírném programu a mnohá další tajemství. Vesmírný program byl založen v padesátých letech. John chtěl, aby se o něm Amerika a svět dozvěděly v rámci odhalení, které se nyní zpozdilo o více než 50 let.

Byl jsem americký právník a politik, který až do svého zavraždění v roce 1968 působil jako 64. generální prokurátor Spojených států a senátor Spojených států. Mým snem bylo stát se prezidentem jako můj bratr John. Vedl jsem úspěšnou kampaň a očekával jsem, že budu nominován jako kandidát na prezidenta. Bohužel pro mě k této události nikdy nedošlo, byla náhle přerušena mou smrtí. Stejná skupina lidí, která zabila mého bratra, zlikvidovala i mě. Nelíbily se jim mé názory a to, že jsem byl zastáncem hnutí za občanskou pravdu, angažoval jsem se v zahraniční politice týkající se Kuby, bojoval jsem proti mafii a chudobě, což se nehodilo do programu kontrolorů.

Zajímá je jen to, aby všichni žili v jejich 3D Matrixu. Historie se stále opakuje, stále zabíjejí Bojovníky světla, protože nechtějí, aby se pravda dostala k masám. Díky úplnému odhalení se široká veřejnost dozví o sexuálním obchodu s dětmi a ženami, o obětování dětí a pití jejich krve Temnými entitami a o všech dalších tajemstvích, která byla před všemi velmi dlouho utajována. Je to poslední šance pro Temnotu, aby se vzdala a zaplatila za zločiny, které spáchala na lidstvu. Události, které jste viděli v posledních několika letech, byly jimi zinscenovány a předem naplánovány.

Jsem tu dnes, abych vám připomněl, že je řada na vás, abyste věci na Zemi dali do pořádku. Je čas, aby se tato planeta osvobodila od kontrolorů. Zatajili lidstvu léky na všechny nemoci, pokrokové technologie atd. protože rádi vidí, jak lidé trpí. Jejich dny jsou sečteny a Světlo zvítězí. Budoucnost této Galaxie je ve vašich rukou. Já, Robert F. Kennedy, věřím ve vaše vítězství nad Temnotou. Pamatujte, že jste tu proto, abyste osvobodili tento Svět.
Robert F. Kennedy

Zdroj: https://voyagesoflight.blogspot.com/2021/09/robert-f-kennedy-via-erena-velazquez.html

Zpět