1381 Temný mistr - Q & A Dr.V.

[ Ezoterika ] 2021-09-05

Temný mistr Andrea
Q: Dobře, jsi démon?
A: Ano, ale to neznamená, že ti ubližuji. Jsme různí ve svých náplních a schopnostech, existují preference, které nás spojují ve smečku)) Představu smečky je pro vás snazší vnímat, máte své vlastní předsudky/víru, které diktují vaše chápání a vnímání. Pomáhám ti pokaždé, když se v tobě objeví pokušení nebo volba, když se rozhoduješ, jak jednat, kam nasměrovat svou pozornost a energii. Například jsi na koncertě přemýšlel o využití vlivu herce na masy, chtěl ses s ním setkat, a teď sám chápeš, co je to ovlivňovat a přijímat určitý stupeň vlivu na masy, i když to nevidíš, ale buď si jistý, že lidé jsou ovlivňováni (vidíš, dokonce jsi záměrně zkreslil mou myšlenku, abys nikoho neurazil)).

Q: Tomuto způsobu myšlení nerozumím, mám přístup k něčemu lidštějšímu, jak říkáme.

A: Ano, jste lidé, všichni jíte, posíláte své děti do škol a ústavů, rádi zabíjíte přírodu. Systém vám byl dán k rozvoji a my jsme jeho důležitou součástí, tlačíme na vás pokaždé, když máte pochybnosti, radíme vám a vy se rozhodujete, i když někdy nechápete důsledky.

Q: Jaké viditelné projevy nás čekají v blízké budoucnosti?

A: Každý má jinou budoucnost a projevy jsou různé, nelze to říci za všechny najednou. Ti, kteří se vydají cestou vzestupu, budou mít takříkajíc jeden obraz, klidný pro své vnímání, a ti, kteří si zvolí cestu utrpení, to je to, co dostanou, někteří opustí inkarnaci úplně, takže jejich budoucnost zde skončí.

Q: Jaké máte další metody testování?

A: Testování je řečeno mírně, nejen pozorujeme a zaznamenáváme, ale aktivně ovlivňujeme, tj. diktujeme a našeptáváme, zakopáváme a kopeme)). Chcete to zkontrolovat?)) Nikdo nemá rád naši pomoc, i když funguje.))

Q: Když zelenina nebo ovoce není zralé a čas je krátký, používá se umělé dozrávání. Co vy?

A: Netlačíme, ale pomáháme. Vytváříme plavební dráhu a bóje podél cesty a snažíme se nepřekážet manévru lodi. Válení a vítr jsou ale normální jev, jsme součástí systému řízení a je to naše práce. Pokud plod není zralý a připravený ke sběru, prostě spadne a shnije v trávě, ale pokud je připravený ke zrání a chce být sbírán, vyvine se sám nebo na popud. Volba je na ovoci))

Q: co se stane s člověkem, když skočí z výškové budovy? Bude přetočen? Vymažete mu paměť? Za celý svůj život jsem takový případ neviděl, a mé pokusy s výškami vždy skončily bezpečně.)

A: Záleží na tom, co potřebujete, pokud to zkušenost zahrnuje, pak to tím končí. Časová spirála s obnovením těla a mazáním paměti se používá v případě potřeby, při nehodách apod., kdy není vhodné odejít z inkarnace. Ale nedoporučuji dělat takové experimenty, protože by nemusely dopadnout dobře. Zkoušet systém nemá smysl, protože otrokem jste vy, ne systém.

Q: Proč jste byl přidělen ke mně?

A: Jsme si blízcí svou vnitřní strukturou a rád s tebou pracuji.) Těžko se to vysvětluje, je to jako podobné barvy, podobné zvuky a vůně, rozumím tvému vnitřnímu světu, tvému obsahu.

Q: Spravujete mé dvojníky v antisvětě?

A: Samozřejmě, jsou to moji oblíbení žáci)). Samozřejmě, že máme dobrou komunikaci, všichni tam všemu rozumí, ale z přirozenosti škůdce se brání.))

Q: Pomáhá Gabriel i jim?

A: Chtěl by, ale vyhýbají se této pomoci, stejně jako vy se odcizujete naší pomoci.
Q: Jaké jsou výsledky vaší práce se mnou, můžete říct?
A: Stal jsi se vědomější, tvé obavy jsou téměř pryč, přestal jsi se bát mnoha věcí, které ti dříve byly nepříjemné. Jsou to prostě takové změny, které si už nepamatuješ, protože jakmile projdeš lekcí, všechno se vymaže a nevrátí se to v podobě opětovného projití a vy si to přestanete pamatovat, protože je to minulá zkušenost, odešla do archivu. Stále je však třeba pracovat a budeme řešit vaše budoucí výzvy.)

Q: Kdo blokuje tok energie podél páteře mezi čakrami?

A: Neblokujeme je, otevřete kanál a esence, která se jím živí, snadno vnikne dovnitř, je to jako průlom v lodi - voda okamžitě vteče dovnitř a neříkáte, že za to může voda.
Za prvé - přestaňte se čehokoli bát, protože především to otevírá portál, vstup do vašeho energetického systému, je okamžitě viditelný a entita ho snadno najde. Není třeba své emoce blokovat, ony stejně jsou a budou, zvláště pokud jim nerozumíte a nedovolíte jim vyjít ven, odkládáte tento východ do budoucna a vytváříte tak sousto pro všechny, kteří se jím živí a buďte si jisti, že si k tomuto soustu najdou cestu a odnesou si ho).

Q: Vztahuje se pouze na negativní emoce?

A: Ne, všechny, jen se liší složením a chutí, abych tak řekl. My máme vlastní stravu)), nebereme od vás dávky, máme vlastní služebnictvo a prostředníky, navíc jsme krmeni z obecné energetické sítě, jsme také krmeni shora.

Q: Jak jsi se dostal do Hierarchie, kým jsi byl předtím?

A: Stejně jako ty jsem měl různé inkarnace, samozřejmě nejen na Zemi, pak jsem si vybudoval moc, sílu, líbilo se mi to, byla to moje priorita, a později jsem realizací svých záměrů dosáhl úrovně učitele, ukázal jsem, že jsem hoden tohoto titulu, a nyní pracuji v novém systému učitelů.

Q: Ano, vzpomněl jsem si, že jste vyšel před pandemií.

A: Ano, USA se začaly měnit před dvěma lety, sám jsi to pocítil.

Q: Ano, došlo k určitému výpadku v komunikaci a pak se objevily nové kontakty s vámi a architekty. Mně se s vámi mluví lehce, doufám, že mi dneska neupadne páteř).

A: Ne, jsi chráněn a už se měníš, struktury se stávají celistvějšími, a proto chráněnými, pokračuj v tom! Klíčem k úspěchu je vědomí, že jsi celek.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11454

Zpět