1370 Galaktická federace odstraňuje temné síly Aurora Ray

[ Ezoterika ] 2021-09-08

Zdravím milované bytosti Gaii,
Máme pro celou planetu čerstvé poselství! Světlo je stále silnější a silnější a stále více z nás vám přichází na pomoc. Nezastavíme se, dokud nebude závoj zcela odstraněn. Temnota již ztratila svou moc nad touto planetou a je téměř pryč, zůstaly jen stíny na mrtvolách jejich neúspěšných pokusů. Jejich čas se chýlí ke konci. Na Zemi lidé, kteří stále žijí v iluzích, nemají ponětí o svých právech a tvrdě pracují pro temné síly. Nevědomky se stali agenty matrixu. Mnozí z nich jsou tak zaneprázdněni svými životy, že nemají čas udělat krok zpět, pozorovat věci jasněji a snažit se pochopit, co se zde na této planetě právě teď skutečně děje. Někteří z nich musí pracovat jen proto, aby zaplatili účty, jiní tráví hodiny na pracovišti a snaží se zvýšit svou kariéru, ale zjišťují, že to nikam nedotáhli. Jsou bohatí lidé, kteří tráví hodiny před televizí nebo na mobilním telefonu, zatímco jiní tvrdě pracují 8-12 hodin denně, ale přesto se zdá, že se jim nedaří vyjít s penězi.

Ve světě, ve kterém žijete, se musíte smířit s tím, že vše ovládají ti, kteří zmanipulovali pravdu od těch, kteří žijí v této iluzi. Problém je v tom, že ti, kdo řídí vaši realitu, mají spoustu peněz a moci. Díky tomu je těžké odhalit pravdu. Když se tím však začnete zabývat, dojdete k závěru, že toto není pravá realita. Je to jen virtuální realita, kde vše, čemu věříte, vytváří výsledek vašeho života. Tuto falešnou realitu zatím vytvářejí temné síly, které manipulují s vašimi mozkovými vlnami, aby vás udržely pod svou kontrolou. Žijete ve 3D lidském světě. V této virtuální realitě jste uvězněni již dlouhou dobu. Temné síly pracují prostřednictvím psychologické manipulace systémem financí, médii a politiky. Udržují vás ve vibrační shodě s nízkoúrovňovými energiemi strachu, nejistoty a nedůvěry, kde se jim daří, přimějí vás rezonovat ve stejné vibrační rychlosti, v jaké pracují oni.

Vnitřní temnota přitahuje vnější temnotu. Temnota, kterou kolem sebe šíří, se vrací s pomstou. Přesto se většina lidí s vnitřní temnotou nechce toto životní pravidlo naučit, protože by pak museli přiznat vlastní odpovědnost za to, co se v jejich životě děje špatně. Pravdou je, že dali temným silám souhlas k tomu, aby je hypnotizovaly a vštěpovaly jim do mysli jejich mylné představy.
Pokud jste schopni navzdory skličujícím současným výzvám udržet si hlavu nad vodou, je to známka toho, že se k vám dostává podpora světelných sil. Světelné síly odstraňují poslední překážky na cestě k vzestupu. Temnota se je marně snaží zastavit špinavými triky. Dnes dochází na vaší planetě k velké změně vibrací. Udělali jste kvantový skok ve vědomí tím, že jste překonali vibrace strachu. Nyní jste vstoupili na vyšší úroveň bytí, kde můžete své vědomí použít k tomu, co je v této době na této planetě potřeba.

Vytváří se nová Země. Vytváříte ji vy, my, naše kolektivní vědomí v tomto okamžiku. Plán temných sil na ovládání mas prostřednictvím strachu a zastrašování již nefunguje. Nová energie, která je do Gaii vysílána, způsobuje velké změny u všech jejích obyvatel. Ti, kteří jsou připraveni, se připravují na Vzestup. Nyní je čas dokončit proces opouštění duality. Jsme zde, abychom vás podpořili na vaší cestě sebelásky, sebepřijetí a sebeposílení, abychom vám připomněli, že v celém vesmíru není nikdo jiný, jako jste vy. Jste jedineční a mocní a vaše energetické vibrace jsou tak vysoké, že mohou uzdravit Zemi i vesmír

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/09-07a

Zpět