1324 Karmické lekce: Nikdy nejste sami CElena

[ Ezoterika ] 2021-03-24

Q: V posledních šesti měsících se mi začaly dít určité změny v nervovém systému, objevil se nepochopitelný strach. Strach z toho, že budu sám, nebudu moct nikam jít sám, že budu sám doma. V hlavě mám negativní myšlenky. Neustálý strach, že se zblázním! Jak se s tím vyrovnám?
A: Strach je virus jemného těla. Je to nemoc jako například chřipka. Chřipkové viry a jemné tělesné viry jsou kolem vás neustále. Pokud však máte imunitu, včetně energetické imunity, nebo jen energetickou imunitu, jste vůči těmto virům imunní. Tento strach pochází z minulých životů, kdy jste se nacházeli v této situaci. Něco jako Robinson Crusoe. Tehdy jsi byla muž, uvízl jsi na pustém ostrově. Byl to trest za tvé prohřešky a musel jsi strávit zbytek života úplně sám. Nevydržel jsi to a vzal si život. Toto vlákno neskončilo a projevilo se až nyní.

Není možné být zcela sám, protože je to iluze. Na jemných úrovních je kolem vás neustále obrovské množství bytostí a entit. Záleží jen na tom, se kterými z nich budete komunikovat. S těmi, které zajímají vaše obavy, protože se jimi živí, nebo s těmi, kdo milují a jsou připraveni pomoci, tedy s anděly a vyššími bytostmi.

Nabízíme vám modlitbu, když se strach objeví:
Nebeští andělé, obklopte mě svou láskou a zbavte mě strachu ze samoty. Buďte vždy po mém boku v hodinách radosti i smutku.

Zkuste je vnímat, dotek jejich křídel, lehkou hudbu sfér, jejich starostlivé proudy lásky. Nejste sami. Nikdy nejste sami. Pokud tedy požádáte Síly světla, aby vám pomohly z této situace, budou vám vždy k dispozici. Uvnitř vás je celý vesmír. Jak můžete být sami? A tento prostor na vás čeká, ale nemůžete tam jít se svými obavami, není to bezpečné. Musíte se svými obavami pracovat.

Až vás to začne děsit, zkuste svůj strach pozorovat: co je, z čeho se skládá, jaký je, co chce. Jakmile ho začnete pozorovat, rozplyne se. Pokaždé. Univerzálním lékem na všechny strachy je láska. Jsi-li plná lásky ke světu, partnerovi, k lidem, ke kolemjdoucím, k mrakům a větru, ke slunci a dešti, všechny obavy se jednoduše rozplynou.
Sami se stanou touto láskou. Každý den se naplňujte láskou. Každý den upřímně a ze srdce vyjadřujte lásku světu a všem jeho tvorům, včetně strachu.

Partner:
Přišli jste si společně procvičit lekce. Zejména procvičování obav. Byl jsi jedním z těch, kteří se podíleli na jeho vysazení na pustém ostrově. Tehdy jsi s tím nesouhlasil, ale nikdo tě neposlouchal. Několik životů jsi se jí snažil pomoci překonat její strach, protože jsi tehdy pochopil, k čemu ho odsuzujete. Teď jste tu pro ni a snažíte se jí pomoci.

Zdroj: https://absolutera.ru/article11361/

Zpět