1313 Akatu z Plejád: Vše se změní Judith

[ Ezoterika ] 2021-08-24

Naším velkým přáním je skutečně přivést flotily a rozdělit oblohu! Planeta je ve velkém zmatku a vy se musíte držet, protože tato horská dráha rychle dosahuje vrcholu a padá! Drsná jízda blíží ke konci!
Přesunete se. Další vyšší stupeň vaší cesty do vyšších stavů je vyvolán vyšším já každého z vás! Nyní by ve vás měl být klid, ke kterému můžete přistupovat v každém okamžiku, který si vyberete! Jelikož jste si zvykli naslouchat nitru, chápete, že je to vaše útočiště. Zvýšené úrovně vaší transformace vás dovedou ke všemu, po čem toužíte!

Falešná identita, za kterou se považujete, odpadne, jakmile se vaše vědomí rozšíří a vy okamžitě promítnete novou podobu. Tuto podobu si vybralo vaše vyšší já, abyste mohli cestovat multivesmírem, pokud si to zvolíte. Vaše rodina, která se přesune s vámi, bude v hlubším a láskyplnějším vztahu se vzpomínkami nedotčenými ve vědomí, ale bez falešného já nebude existovat manželství, zákon, války, vláda ani interakce, které máte v dualitě. Manželství bude jako přátelství, ale hlubší. Nikoho neztratíte.

Vaše tělo bude naprosto zdravé a vaše kreativita bude mimořádně vysoká. Budete si pamatovat všechny sny a ostatní, které jste milovali. Budete cestovat na svou domovskou planetu i do jiných hvězdných systémů. V okamžiku Velkého posunu se mnozí obávají o ty, kteří se neposunou.
Nemusíte se obávat! Víte, že tu nenecháme nikoho kromě těch, kteří jsou tak temní, že to prostě odmítají. Zůstanou vzpomínky na ty, kteří najednou budou chtít Světlo!

Posun - a zůstanou s vámi! Plejáďané budou na zemi, stejně jako my, kteří vysvětlujeme Světlo a změnu frekvence! Mnozí se posunou, jen to nikdy nepochopí! Pak jsou tu ti, kteří si zvolí temnotu místo světla. Nemusíte si s tím dělat starosti, protože je odvezeme pryč. V onom okamžiku se umírající Země, stromy a květiny dotknou Boží frekvence novým způsobem. Vznikne skupina, která začne znovu v nevinnosti. Technologie nebude přítomna. Láska, která je na Zemi, bude JEDINEČNOSTÍ a dualita zmizí. Tato skupina bude vzkvétat a Země bude doplněna.

Bude existovat velký rozdíl ve frekvenci, takže oni si vás nebudou vědomi, ale vy si budete vědomi jich. Příchodem na konec jste dosáhli začátku své cesty.
Co teď?
V Bezčasí žijete a dýcháte a vstoupíte do nové fáze expanze a stanete se cestovateli na Zemi, kterou jste opustili. Jenže nyní bude klidná a plná lásky. Budete učit nové lidi své skvělé technologii, jako jsme to učili my vás. Tito lidé pochopí, že je Plejáďané přivedli na Zemi, aby rostli a rozšiřovali se v lásce!
Vy jste Světlo! Máte v sobě Boží sílu! Jsme vskutku vašimi Strážci a průvodci Velkého posunu lidstva!
Vše se změní! Připoutejte se na horské dráze!

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/08/24/akatu-of-the-pleiades-all-is-about-to-change/

Zpět