1311 Andělé: Království uvnitř Ann Albers

[ Ezoterika ] 2021-08-24

Jste vládci království. Každý z vás je svrchovaným vládcem nad osudem bilionů jednotlivých buněk, které ve vás žijí a dýchají, jedí, tráví, metabolizují a tvoří. Zkuste si představit, jak obrovské populace malých drobných bytostí tvoří tělo, které obýváte. Představte si, jak spolupracují, vzájemně si dávají signály, přijímají potravu přes své membrány a uvolňují odpad. Představte si dělníky, kteří přenášejí živiny v krevním řečišti. Představte si posly v nervovém systému, kteří přenášejí pokyny do každé buňky. Představte si společně pracující společenství buněk, které tvoří vaše tlukoucí srdce. Představte si království buněk v každé z vašich plic. Když se poškrábete, když si narazíte palec u nohy, celý systém je zalarmován, řídí průtok krve a signalizuje potřebu opravy a opravuje.

Vy, duše, žijete v královstvích a společenstvích těchto drobných živých bytostí. Vy, duše, obýváte každého z nich svým energetickým polem, stejně jako Bůh obývá vás. Vy sami, drazí, svou svobodnou vůlí rozhodujete o tom, zda tato království dostanou lásku, energii a zdroje, které potřebují - částečně volbou potravy a prostředí, částečně volbou kontaktu, ale mnohem silněji volbou vibrací. Představte si na chvíli, že když jste klidní, vděční, milující nebo prostě jen ve stavu spokojenosti, jste otevření božské energii, která skrze vás proudí. Proniká do vás a proniká do každé buňky vašeho těla. Vaše buňky jsou vždy otevřené světlu, hladové po světle, vyžadují světlo, aby mohly fungovat tak, jak byly stvořeny. Tím, že si dovolíte být v klidu, dovolíte zdrojům života, aby se vlily do vašich buněk a oživily je, čímž si udělíte duchovní imunitu, která posílí i vaši biologickou imunitu.

Když se prostřednictvím strachu, hněvu, žárlivosti nebo jiných nižších vibrací odříznete od Zdroje, omezujete tok životodárné potravy, která informuje a vytváří každou buňku, stejně jako omezujete tok životodárného světla, které informuje a vytváří vás!

V zájmu vnitřních království - těch, která vám dávají pozemský život - buďte k sobě laskaví. Přemýšlejte o sobě jako o laskavém vládci. Vaším úkolem je vpustit do sebe světlo, soustředit se na co nejlaskavější myšlenky a starat se o sebe tak, abyste cítili lásku. Tak záplavy světla informují a vdechnou život královstvím buněk uvnitř vás.

Nemusíte se bát vnějšího světa, stačí, když se otevřete proudu božského světla. Dovolte této lásce, aby ve vašem životě vše napravila, a to jak na makroskopické, tak na mikroskopické úrovni. Každý den si najděte čas na dýchání, soustřeďte se na něco nebo někoho, koho máte rádi, a dovolte světlu, aby vás ovanulo. Pak na oplátku pocítíte lásku svých buněk k vám. Vnímejte jejich životní sílu a jejich touhu po zdraví a štěstí. Vnímejte jejich ochotu neustále se přizpůsobovat měnícím se podmínkám. Vaše buňky vás milují, drazí, stejně jako vy milujete božství. Jste stvořeni k obrazu Božského - duše v ″těle″ Božského, stejně jistě jako vaše buňky tvoří tělo, kterému říkáte ″Já″.

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/08/24/the-angels-the-kingdoms-within/

Zpět