1283 O mimozemšťanech - data a zábavná fakta Cosmic agency

[ Ezoterika ] 2021-08-10

Průzkumy
Swaruu X: Oficiální vládní agentury a také podivné instituce provádějí průzkumy o koronaviru, co si o něm lidé myslí a zda se nechali očkovat nebo se očkovat chystají. Na základě těchto informací profilují lidi podle jejich názorů a vkládají je do databáze, kterou pak použijí k nastavení dalších omezení a úředních nařízení pro ty které skupiny obyvatel, města nebo země. Také profilují jednotlivé osoby a poté zformulují plán, jak je donutit, aby se nechali očkovat. Doporučujeme na tyto průzkumy NEodpovídat, NEposkytovat osobní údaje.
------

Telepatické vsuvky :
Yazhi: Postup je velmi jednoduchý. Stačí, když si na vás vzpomenu a pomyslím na pocit informace a pak tento pocit podržím. Pak mějte záměr, abyste to všechno pochopili. Z vašeho konce jsou to vaše vlastní myšlenky, a to jsou.

Gosia: Jak dlouho vám to trvalo?
Yazhi: Několik minut mého času. Problém je v tom, že když jsi ve 3D, jsi vystaven tomuto druhu ″vsuvek″ a dalším horším. Hlavně proto, že si je lidé neuvědomují. Mnoho myšlenek nepochází od dotyčného, jsou sdíleny s tím, kdo je nablízku. Emoce, jako je hněv, strach, pomsta, stavy mysli, nemusí být dotyčného, ale souseda, nebo častěji patřící do společenství a do lidského Kolektivního nevědomí. Otázkou je, s jakým druhem rušení jste kompatibilní?

Gosia: Myslím, že záleží na tom, k jakým vibracím se sami hodíte. Co vaše vlastní frekvence zachytí podle povahy svého vlastního rozsahu.
------Vietnam/Venuše stvoření:
Yazhi: Jak se již mnohokrát stalo ve Vietnamu, tito elitní vojáci speciálních jednotek hlásí, že se střetli s bytostmi mimozemského vzhledu (Yautija), které mají zbraně a pokročilá technologická zařízení. Jsou to proto reptiliáni. Mezihvězdní. Dělali na Venuši totéž co na Zemi, zjišťovali, co mohou ukořistit, když dojde ke konfliktu. Objevují se, když se jim to hodí.

Robert: Na to, že jsou mezihvězdní, mají primitivní aspekt.
Yazhi: To je zavádějící. Urmahové sami vypadají, že uvízli v řecko-římských dobách, ale jsou jedni z technologicky nejvyspělejších. To, co se jeví jako primitivní, je pouze lidská interpretace s lidskými údaji a neodpovídá úrovni technologického a kulturního rozvoje bytostí.

Robert: Ale abyste mohli být mezihvězdní, musíte vědět, jak zacházet s jinými kulturami. A ty se zdají být oportunistické.
Yazhi: Vesmír není místem lásky a světla. Má své vlastní noční můry (všechny se projevují u empatických bytostí tím, že neumějí zacházet se svým strachem a svými schopnostmi).
------

??

Yazhi: Dlouhý seznam zdánlivě lidských jmen pochází mimo Zemi. Zejména jména přiřazená božstvům pro jejich spojení s mimozemšťany na Zemi. Nejsou to lidská jména, mají to obráceně. Jsou to hvězdná jména, protože mimo Zemi žije více lidsky vypadajících lidí. Athéna je prý ekvivalentem Minervy. Ale spíše je to tak, že Minerva je dcerou Athény.
------
Blokáda kolem Země:
Gosia: Někdo říkal, že pozemská armáda má kolem Země obranný perimetr a že žádný ET nemůže vstoupit bez sankcí.

Yazhi: Ano, ale pravděpodobně neřekl, že Federace ET pracuje na jeho posílení. To je ta slavná blokáda. Prosazují ji Alfratané (Centauři) a Antariané. A ano, některé lodě mohou proletět, ale musí jim dát letový plán jako každému běžnému letadlu (dokonce i drony potřebují letový plán, a pokud jsou viděny, mohou být viděny jen náhodně).
Pozemská armáda je hodně nahoře a je kontaktem pro samotnou Federaci, takže je to Federace, kdo dělá tuhle blokádu, ne jen lidská armáda. Jak jsem již mnohokrát vysvětlovala, kde končí lidé a začínají mimozemšťané, je pochybná stínová bariéra, nikoliv definovaná.
------Satelity na obloze: jsou to satelity, nebo mimozemské lodě, které se pohybují sem a tam?
Yazhi: Je to směs obojího, ale ty, které jsou jasně vidět z povrchu a pohybují se s jasným cílem nebo vektorem pohybu, jsou hvězdné lodě Federace v několika orbitálních výškách. NASA samozřejmě lidem řekne, že jsou to všechno satelity, a ano, některé jsou. A ano, i tam je velmi velké množství vesmírného smetí a trosek, zejména na nízké oběžné dráze Země.

Pozn. zpráva z 13.8. odhaluje, že Pentagonem zveřejněná pozorování UFO jsou falešná. Jde o pozorování pozemských dronů Raytheon vysoké technologické úrovně. Mystifikace je zřejmě součástí plánů na falešnou mimozemskou invazi. Současná technika společnosti Lockhead Martin.
″F-19 má ionizátory trupu, což mu umožňuje být o něco rychlejší než rychlost zvuku. Přestože sledujeme toto konkrétní letadlo pozorněji déle než kterékoli jiné, parkuje téměř výhradně v AFB Nellis Nevada. Při našem pozorování jsme nikdy neviděli překročit rychlost 600 uzlů. Jako by to tam zemřelo a nešlo to rychleji. Je malý, menší než F-117. Je pozoruhodné, že je téměř neviditelný. První setkání mezi Taygetinou lodí a tímto letounem F-19 se datuje do roku 1992.Neopouští atmosféru. Armáda už ale má věci, které se pohybují jako nelidské lodě.
Stíhací lodě Taygeta obvykle emulují signál, s IFF a transpondérem, stíhačky amerického námořnictva typu F-18E / F v případě lodí Scimitar a letouny F-18G Growler v případě Suzy.
Dron Taygeta 110 by vypadal podobně, ale neměl by zájem hrát si s piloty, jen zrychlí a zmizí. Podle pravidel samotné Federace by neměly být vidět. Ani drony, ani lodě. 95% nebo až 99% pozorování jsou jiné věci, i tak zbývá na UFO hodně.
Z nějakého důvodu se armáda rozhodla, že je lepší přimět lidi věřit, že akceptují, že videa jsou skutečná a že jsou UFO, než že mají drony s těmito schopnostmi.
V nejlepším zájmu Taygety je, aby validovali UFO, čím více, tím lépe.″
https://swaruu.org/transcripts/pentagon-ufo-disclosure-government-lies-origin-of-the-craft-taygetan-pleiadian-information

------

Těla na křemíkovém základu
Swaruu X: Znamená to, že základní stavební materiál, nebo dominantní prvek ve složení těla, je křemík, čistý křemenný písek. Minerál. Není lepší než uhlík, jen jiný. Například Lurker je založen na křemíku. My jsme založeni na uhlíku, lyřanská báze, stejně jako vy.

Robert: Pokud lidstvo vzestoupí, například do 5D, už víme, že je to mentální stav... To nás přece nepromění z uhlíku na křemík. To je absurdní... Rasy se nevyvíjejí tak, že změní svůj základ z uhlíku na křemík... že?
Swaruu X: Ano, je pravda, že se říká, že se změní. To je nesmysl.

Robert: Křemík zní jako transhumanismus. Myslím, že je to základ počítačových desek.
Swaruu X: Ano. V tom je vidět, že to pochází od Cabal. Proto říkáme, že v podstatě všechny UFO organizace jsou řízeny CIA.
------

Jak CIA verbuje lidi?
Swaruu X: CIA, stejně jako každá jiná zpravodajská organizace, rekrutuje lidi podle jejich profilu a podle práce, kterou budou vykonávat. Obvykle za sebou mají historii vlastenců nebo byli vždy loajální k určitým myšlenkám a koncepcím. CIA je infiltrována do každého hnutí nebo proudu. Mají specializované lidi, kteří po desetiletí v případě New Age, spirituality a ufologie kontrolují, kam se mají informace dostat, co se má lidem poskytnout a co má být odstraněno nebo eliminováno. Vše podle parametrů zájmů iluminátů - jezuitů.

CIA nepracuje pro americkou armádu, pouze s ní koordinuje své kroky, když se jí to hodí, protože ji také ovládá. CIA je tajnou kontrolní, špionážní a kontrarozvědnou složkou ve službách iluminátů - jezuitů, kteří využívají své instituce nebo společnosti, např. farmaceutické, obranné, reklamní a masmediální, a dokonce i výrobu obuvi (Nike s prstenci Saturnu) a hraček (Mattel se symboly MK-Ultra na hračkách zejména pro dívky).

Tvrzení, že CIA dohlíží na národní bezpečnost, je zástěrkou. CIA řízená instituce, která skutečně bdí nad národní bezpečností USA, je NSA. CIA infiltruje duchovní hnutí a New Age nebo ufologii, dosadí do těchto skupin své pracovníky jako respektované osoby a poskytne jim potřebnou podporu tím, že jim z cesty odstraní ty, kteří je napadají nebo jim odporují, čímž je učiní respektovanými.

Pak na těchto mocenských pozicích vytváří zdánlivá spojenectví mezi svými vlastními kolegy a odtud diskreditují lidi, kteří říkají informace, jež jsou v rozporu s tím, co mají jejich iluminátsko-jezuitští šéfové zájem dostat na veřejnost. Vzniknou sdružení s nadšenci, kterým se tato témata líbí a kteří budou zkoumat nebo vycházet z toho, co je v těchto skupinách ovládaných CIA společensky přijatelné. Takže naprostá většina UFOlogů a nadšenců, dokonce i skutečných lidí z New Age nebo těch, kteří mají kanály na YouTube a hovoří o UFO a duchovních otázkách, nakonec pracuje pro CIA a ilumináty, aniž by o tom věděli.

To znamená, že nemají přímý kontakt s nikým ze CIA, prostě jen následují to, co jim vnucují velcí představitelé duchovních a ufologických témat New Age. To je případ prakticky všech malých badatelů.
------

Proč Federace na svých setkáních nezapojuje lidi?
Swaruu X: Federace nevidí potřebu kontaktovat se ″s lidmi″, protože jsou nahoře, spolu s nimi, v jejich 5D verzích (abych to nějak nazvala), zapomínají na zkušenosti, když byli lidmi žijícími na 3D Zemi jako lidé, ve prospěch názorů těch, kteří ovládají lidstvo zvenčí pomocí bioobleků.

Lidé se neúčastní setkání Federace, jak tvrdí mnozí ufologové, protože lidé zde nejsou hlavou ani sebou nevládnou. Federace jedná s těmi, kdo lidstvo řídí, nikoli s lidstvem. Nebudou chodit mluvit s lidmi s ovládanou myslí, pokud mohou mluvit s těmi, kteří je skutečně ovládají. Když máte problém se sousedy, nebudete mluvit s pětiletým dítětem, ale požádáte o rozhovor dospělé. Dítěti řeknete jen to, co potřebuje vědět ve správné úrovni pro duševní vývoj daného dítěte, pokud to vědět musí. Nemluvily by ani přímo s politiky, ale s těmi, kteří tyto politiky ovládají. To je myšlení Federace.

Na jedné straně jsou lidé dětmi, které poslouchají jen to, co jim rodiče nařídí, ale z rozšířenějšího hlediska jsou lidé tím, co ovládá i Federaci. A z pohledu samotné Federace by se také dalo říci, že je nevnímá jako děti, věří tomu, co dělají malé lidské bytosti, ″Zlomené boty″, jak jim říká Swaruu. Proto respektují jejich rozhodnutí hrát i zvěrstva.

Gosia: To je ale složitý systém, tohle všechno! Na jedné straně si myslí, že jsou děti a že musí mluvit s těmi nahoře, kteří mají ″skutečnou moc″, a na druhé straně věří, že ″Zlomené boty″ mají moc a vědí, co dělají a chtějí, a proto je nechají hrát!
Swaruu X: Také to vidím jako kruh. Z jednoho bodu kruhu nemají lidé žádnou kontrolu a Federace a vlády ano. Z druhé strany jsou věci obrácené, kde lidé mají veškerou kontrolu a Federace a vlády ne, protože je v první řadě vytvořili ti samí lidé.
------

Proč Federace zastavila masové zabíjení v roce 2012 a v jiných dobách a nyní ne?
Yazhi: To se týkalo jaderných hrozeb.

Matias: Federace nedovoluje jadernou válku, ale jakýkoliv jiný způsob ″vyvraždění″ obyvatelstva je v pořádku, jako CV19?
Yazhi: Za to se mohu zaručit. Zastavují jaderné hrozby. Dokonce existuje fotka Khily, jak pronásleduje raketu. Před třemi nebo čtyřmi lety málem vybuchla atomovka na pobřeží Severní Karolíny. Mnoho hrozeb, které mohly vést k jaderné válce (plánované Cabal), bylo zastaveno. A nyní se uchýlila ke kovidu, protože Federace nesouhlasila s metodou atomového bombardování.

Matias: Proč není jaderná hrozba povolena a smrt covidem ano?
Yazhi: Protože jsou jaderné zbraně skalární, ovlivňují několik časových linií, ne jen jednu. Protože covid lze zastavit pomocí vědomí, s vědomím, že je to lež. Covid neovlivňuje životní prostředí. Atomovka zničí všechno. Takže objektivně by covid zbavil Zemi lidí a nechal ji rozkvést. Rozkvetl by divoký život. A atomovka by zničila všechno.
------

Záplavy v Evropě:
Swaruu X: Jsou určitě umělé. Domníváme se, že to souvisí s dalším rozbitím evropské populace. To, co můžeme vidět, jsou letadla vysévající chemikálie, které mění vlastnosti mraků, aby vznikl déšť, a použití technologie HAARP, obojí. To se dá snadno odhalit, ale proč, o tom můžeme jen spekulovat.

Gosia: A jak víte, že vysévají to, co modifikuje mraky? Chci jen vědět, jak se to přesně pozná.
Swaruu X: Známe chemikálie a jejich účinky, a to už desítky let. Pomocí spektrometru můžete zjistit, jaké složky chemtrails mají. Je to přesné, ne jako při čtení z duše. K poznání chemických složek je spektrometr velmi dobrý. Na odběr chemtrails se používají i drony, ale se spektrometrem stačí poznat, jaké mají složky.
------

″Anomálie″ na Slunci:
Swaruu X: Před více než rokem jsme vám vysvětlovali, že sluneční portály se na severní polokouli otevírají kolem letního slunovratu. Konkrétně přesně v den letního slunovratu, jak je uvedeno na Puerta del Sol v Tihuanacu. Země a Slunce, stejně jako všechny ostatní hvězdy, jsou navzájem propojeny složitými, ale předvídatelnými frekvenčními harmoniemi, které lze pozorovat jako geometrii. Země a Slunce jsou energeticky propojeny, a to matematicky základem 12.

To, co někteří lidé popisují, je rutina, kterou každoročně používají tisíce vesmírných lodí. A jak vám již bylo vysvětleno, černá bublina, kterou pozorujete, není loď, je to magnetická anomálie vytvořená energetickým torusem, které obklopuje velkou kosmickou loď. Elektromagnetické poruchy bez viditelné bubliny vytváří malá kosmická loď. Loď, která prošla slunečním portálem a způsobila ″anomálii″, je přesto velká. Arkturiánská biosférická loď (členové Sférické aliance) vstoupila do této sluneční soustavy teprve před několika dny, jak nám ukazují navigační počítače našich kosmických lodí. Jedná se o rutinní vstupy a výstupy lodí, nic zvláštního. Vstupují a vystupují neustále. Je tu velký pohyb.

Robert: Takže ten fenomén Slunce není tak zvláštní. JE TO NĚCO CYKLICKÉHO?
Swaruu X: Je to cyklické, normální, nudné, předvídatelné, dokonce i lze naplánovat si vesmírný výlet a využít to. Znali to už staří lidé od Irska, Velké Británie, druidové, šamani Severní Ameriky, Egypta, Mezopotámie, Mezoameriky až po Jižní Ameriku a Patagonii, starověkou Čínu... ten seznam je dlouhý. Není to nové. Publikovali jste to loni nebo dříve.
https://swaruu.org/transcripts/extraterrestrial-information-data-and-fun-facts-mini-topics-with-gosia

Zdroj: https://swaruu.org/transcripts/

Zpět