1280 Udržujte vše co nejpřirozenější Judith Kusel

[ Ezoterika ] 2021-08-17

Země vzestupuje. Udržujte vše co nejpřirozenější, což znamená vše, od potravin, přes léčebné prostředky, až po častější pobyt v přírodě a skutečně co nejjednodušší věci. Držte se dál od drsných chemikálií, zejména v jakékoli formě, kdy se vám mohou promítat do vaší fyzické podoby nebo je můžete vdechovat či polykat. Jste plně zodpovědní za svou vlastní duši, své tělo, svůj vlastní život a jako svrchovaná Duše si to nyní potřebujete nárokovat v plnosti pravdy toho, kdo a co ve skutečnosti jste na ÚROVNI DUŠE. Vaše duše je nesmrtelná, a tak jste jen nesmrtelnou duší, která přijala fyzickou schránku zde na zemi, na jedno jediné mrknutí oka ve věčnosti. Tato fyzická nádoba je posvátný chrám, v němž sídlí vaše duše!

Požádejte svého tělesného elementála, aby s vámi spolupracoval, aby se vaše fyzické, emocionální, mentální, duchovní a všech 12 těl pohybovalo v harmonii a rovnováze. Ještě více se soustřeďte na krásu, radost a nádheru nového života, který je nám všem darován, protože nové krystalické tělo je ukotveno v mnohem vyšších vibračních pásmech. Žádejte, abyste mohli vidět a vnímat očima, srdcem a Bytím své nesmrtelné duše, přijměte nekonečnost a božskost VE SVÉM nitru!

Osobně zjišťuji, že potřebuji zachovat co nejjednodušší stravování s velkým množstvím ovoce a zeleniny a skutečně křišťálově čistou vodou. Žiji velmi jednoduše a jsem vděčná za to, co mám, a vskutku vděčná za to, že mohu s láskou sloužit ze svého srdce a duše. Každé ráno dbám na to, abych pročistila a plně aktivovala všechny své čakry a všechna svá energetická těla a začala své ráno v Jednotě a stejným způsobem svůj den i zakončila. Otevírám se stále vyšším úrovním lásky ve všech jejích formách a projevech a žádám o Božskou inspiraci, jasnost.

Čím více se Nové krystalické tělo plně ukotvuje, tím citlivějším se člověk stává, a proto je nejlepší pečovat o sebe a svá energetická pole a vnitřní pohodu, harmonii a rovnováhu ve všech formách a způsobech.

Čekají nás úžasné časy a toto je jen začátek zcela nového života a nového způsobu žití, v jednotě a harmonii, uvnitř i vně. Jste božská láska.

Zdroj: https://eraoflight.com/2021/08/17/keep-it-natural/

Zpět