1196 Transformace skrze média Daniel Scranton

[ Ezoterika ] 2021-07-25

V současné době hledáme nové cesty, kterými bychom mohli oslovit každého člověka na Zemi. Vzali jsme si za úkol pracovat jako múzy, zejména pro hudebníky ve vašem světě. Rádi bychom oslovili co nejvíce lidí a víme, že toho můžeme dosáhnout tím, že budeme hudebníky inspirovat k psaní hudby a textů, které se posluchačů hluboce dotknou. Chápeme sílu zvuku, proto přinášíme zvuky a tóny, které Daniel vydává, než skrze něj promluvíme.

Snažíme se vás oslovit způsobem, který slova, jež pronáší, nemohou. Zvuk bude vždy jednou z nejmocnějších sil v celém tomto vesmíru a my jsme ho používali, ale ne v takové míře, jakou budeme používat od nynějška. Od této chvíle bude většina hudby, kterou uslyšíte, obsahovat určité kódy a světlo, které do ní budou vloženy, aby posluchače změnily na základní úrovni. Můžete být proměněni mnoha způsoby a nemusíte si uvědomovat, že se to děje, když se to děje. Mnoho lidí se však bude cítit přitahováno k opakovanému poslechu konkrétních skladeb a nebudou nutně chápat proč.

Každý, koho se hudba dotýká, chápe, že je to něco, co musíme udělat, abychom pomohli. Víme, že někteří lidé mají pocit, že hudba byla lepší během určité dekády v minulosti, a tito lidé nemusí být otevřeni poslechu hudby, která je zcela nová, ale často hraje na pozadí, když jste v obchodě s potravinami, v obchodním domě nebo někde jinde, kde jste ve skutečnosti neměli v úmyslu poslouchat hudbu. Bez ohledu na to tam bude, bude na vás všechny působit a osloví vás způsobem, kterým by vás jinak neoslovila.

Tohle bude pro lidstvo převratná změna. Víme to, cítíme to. Již jsme začali pracovat s těmi, kteří se této inspirace chopí a využijí ji. Všichni z toho budou mít prospěch, protože zvuk se šíří a vibrace písně zůstávají v prostoru i po jejím skončení. Jsme z toho velmi nadšeni a zveme vás, abyste byli nadšeni s námi, protože na planetě Zemi to začne být velmi zajímavé.

Zdroj: https://tinyurl.com/k4jjz3bs

Zpět