1194 Aštar Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-07-26

Jsem rád, že dnes mohu se všemi telepaticky komunikovat. Byl jsem velmi zaneprázdněn vším, co se děje v naší i vaší dimenzi. Negativní entity na Marsu byly zcela odstraněny, protože se staly hrozbou pro nás i Mléčnou galaxii. Pokud někdo tvrdí, že Orionci, Šedí, Reptiliáni atd. tam stále jsou, není to pravda. Právě teď Temné síly hledají novou planetu, kterou by mohly použít jako základnu, aby mohly pokračovat v plánování dalšího útoku.

Bohužel, někteří členové Světlého společenství jim jejich lži baští. Totéž platí pro Tajný vesmírný program, který funguje již dlouhou dobu a je skrytý před pozemským obyvatelstvem. Nedávno jsme zajali několik jejich lodí a rozebrali je. Již dříve jsem se zmínil, že my, Galaktici, nedopustíme, aby Negativní síly zničily nebo vytvořily nebezpečnou situaci v Mléčné galaxii nebo někde jinde ve vesmíru. Mohlo by to zabít biliony bytostí, což by Nejvyšší Otec nebo Prvotní Stvořitel nikdy nedovolil.

Jsem znechucen tím, že někteří z hledačů pravdy se nechávají oklamat Temnými entitami a čtou zdroje informací plné negativních kódů. Také chci doplnit tvrzení o senzibilech se superschopnostmi z Tajného vesmírného programu. Žádný člověk s mimořádnými psychickými schopnostmi by nemohl nikoho negativně ovlivnit na vzdálenost více než 400 mil, protože lidé ve 3D nemohou uplatňovat tento druh schopností.

Prosím, nedělejte si starosti s někým, kdo by vás mohl napadnout nebo ovlivnit svou negativní energií. Své vibrace můžete snadno zvýšit pomocí meditace, takže pokud by na vás chtěl někdo zaútočit, nemůže vám ve vysokých energiích ublížit. Vaše meditace mohou pomoci vám i ostatním, prosím, pokračujte v šíření Světla. Pamatujte, že máte svobodnou vůli a nikdo vám nemůže říkat ani vás nutit dělat nežádoucí věci. Temnota již velmi dlouho používá zastrašovací taktiky a manipulaci mysli. Nyní každým dnem začíná stále více lidí zpochybňovat své okolí, jejich Temná agenda selhává a Světlo se nadále šíří.

Nová Země je připravena přijmout 5D galaktické lidi, čeká na váš příchod. Síla ve vás je vaším průvodcem a stačí následovat své srdce, kterou cestou se vydat. Vzestup je osobní volba. Určitý počet lidstva zůstane v Matrixu, protože není připraven na vzestup. Jiní se nemohou dočkat, až k této události dojde. Přichází v Božském načasování, jen Otcové vědí, kdy přesně k ní dojde.

Špatné počasí a další události byly zinscenovány zkaženými dušemi. Ne všechny události byly jejich dílem, Matka Gaia očišťuje planetu tím, že se připravuje na přivítání lidstva na Nové Zemi.

Pokud jde o mýtus o dinosaurech, že byli masožravci, není to pravda. Ti, kteří přežili, nyní žijí v Duté Zemi a ve Vnitřní Zemi s civilizací Anshar a všichni jsou rostlinožraví, včetně padesátimetrového T-Rexe.

Chci vás ujistit, že vše probíhá podle Božského plánu a Galaktická federace světla a já, Aštar, budeme nadále pomáhat vaší civilizaci a udržovat všechny v Mléčné galaxii v bezpečí. Děkuji Vesmírnému kanálu za doručení tohoto přenosu. Děkuji vám. Jste majáky Světla, buďte stateční a silní.

Zdroj: http://greattruth2014.blogspot.com/2021/07/ashtar-via-erena-velazquez-july-26-2021.html

Zpět