1184 Aktualizace od velitele Aštara Erena Velazquez

[ Ezoterika ] 2021-07-14

Jsem zde dnes, abych vám předal vysílání přímo z Galaktické federace světla. Chci objasnit některé nepřesné informace, které přicházejí na vaši planetu o Marsu. Když Annunaki, Orionci a Reptiliáni obsadili tuto planetu, aby shromáždili další skupiny k útoku na vaši Matku Zemi a zahájili svou operaci likvidace lidí ihned, namísto čekání na účinek vakcín, potřebovali pomoc Luciferiánů. Moje flotila spolu se Spojenci denně likvidovala jejich podzemní základny na Marsu. Jejich přítomnost na Marsu vytváří nebezpečí nejen pro lidstvo, ale i pro celou Mléčnou galaxii. Negativní entity shromáždily spoustu různých druhů smrtících technologií, aby zničily a vytvořily chaos na Zemi a okolních planetách.

Myslíte si, že my, Galaktici, budeme jen pokojně sedět a přihlížet a dovolíme jim, aby prosadili svou Temnou agendu? Rozhodně ne, to už nedopustíme, už ne. Už jsme měli dost jejich špinavých triků a manipulací. Můj tým a Aliance usilovně pracují na tom, aby je všechny z Marsu odstranili. V minulosti se nám to už nejednou podařilo, takže máme dostatek zkušeností, jak tuto situaci zvládnout. Všechny portály jsou zapečetěné, takže Luciferiáni se nemohou objevit, aby se k nim připojili. Už jsem se v předchozí zprávě zmínil o tom, co jsme zatím udělali. Stále se objevují na Marsu při každé příležitosti.

Jsem si vědom jejich plánů a Galaktická federace se chystá Negativní duše z Marsu nadobro odstranit. Země musí mít vlastní flotilu, abyste se mohli před těmito Temnými dušemi chránit, a to se stane v nadcházející budoucnosti. Na povrchu planety Mars není žádný život. V minulosti spolu žilo několik civilizací, dokud spolu nezačaly válčit a nezničily vše na povrchu planety. Nyní se můžete nacházet pouze uvnitř Marsu, v podzemí. Nedávno se naše hlídkové lodě střetly s loděmi Temných ve Švédsku nad městem Uppsala. Jejich cílem bylo zabít několik Pracovníků světla pomocí technologie DEW, stejné zbraně, která byla použita v Kalifornii ve Spojených státech k vyvolání požárů. DEW je zbraň se směrovanou energií, kterou lze použít k zabití kohokoli, založení požáru, zničení vozidel a budov. Nebylo to poprvé, kdy se pomocí této technologie pokusili někoho zranit nebo zabít. Vždy se snažíme podobným situacím předcházet, pokud to jde.

Někteří z vás se ptají na to, kdo mluví pravdu a kdo ne. Chcete-li získat správnou odpověď, otevřete prosím své srdce nebo duši a naslouchejte. Neútočte a nekritizujte se navzájem, to procesu Vzestupu nepomáhá. Děláte zkaženým duším velkou radost, zvláště když útočíte na channelery. Také vám chci sdělit, že s mnoha channelery nekomunikuji, protože jsem příliš zaneprázdněn snahou dokončit tuto důležitou misi, kterou je pomoc při vašem procesu Vzestupu a ochrana vašeho světa před Temnými silami. Jsem vděčný, že tu dnes mohu být a poslat tento přenos prostřednictvím Univerzálního kanálu.

Zdroj: https://thegalacticfederation.com/07-014?

Zpět