1079 Osvobození od 3D matrice Marta

[ Ezoterika ] 2021-06-01

Sedmý bod Plánu pro nejrychlejší cestu z trojrozměrné matrice a pro získání vibrací nezbytných pro Přechod. Jak se bránit jakémukoli jednání, které je na vás namířeno jak ze strany autorit, tak ze strany jakéhokoli člověka, jehož vědomí je v moci trojrozměrného světa a je zcela ovládáno současným systémem.

Na vaší planetě nyní existuje obludné rozdělení lidí, a to nejen podle národnostního a sociálního klíče, ale i na ty, kteří se nechali očkovat, a na ty, kteří jsou ostře proti tomuto postupu. Tito lidé jsou doslova tlačeni proti sobě, což v nich vyvolává energii strachu a agrese, kterou reptiloidi tak milují. Díky dokonalému studiu psychologie lidí dovedou jejich emoce obratně ʺusměrňovatʺ, aby zněly hlasitěji nebo tišeji podle jejich vlastních potřeb. Na samém prahu Přechodu tak zvuky ʺorchestruʺ nízkých frekvencí pod kontrolou deep state dosahují svého vrcholu: strach o vlastní život nutí lidi chrlit na ostatní agresi nebývalé síly.

Nyní se tato agrese zkřížila, protože se lidé rozdělili na dvě skupiny. První skupinou jsou ti, kteří slepě důvěřují svým vládám a médiím a poslouchají všechny jejich pokyny. Tito lidé se nejen dobrovolně nechávají očkovat, ale chtějí to udělat co nejrychleji. Právě pro tyto lidi platí výraz ʺhluboký spánekʺ. Druhou skupinou jsou ti, kteří se ʺprobudiliʺ a jsou si vědomi plánů světové vlády na snížení počtu obyvatel na planetě. Tito lidé získávají informace z úplně jiných zdrojů - z neoficiálních zdrojů, kde poctiví a nezávislí lékaři, právníci, novináři a politici vysvětlují lidem s dokumenty a fakty v rukou, co se na Zemi právě teď děje. Ale i mezi těmito lidmi je jen velmi málo těch, kteří se na tento proces dívají z metafyzické perspektivy a vidí ho v celé jeho šíři.

Mnozí z nich nevědí nic o přechodu planety do páté dimenze a získané znalosti považují pouze za způsob, jak ochránit sebe a své rodiny před zrůdnými experimenty na svých tělech. Existuje však i třetí skupina lidí, kteří si plně uvědomují hloubku procesů probíhajících na Zemi ve skutečně univerzálním měřítku. A jestliže první dvě skupiny mají strach a agresi vůči sobě navzájem a vytvářejí energie, které jsou destruktivní pro ně samotné i pro Zemi, pak třetí skupina je zachráncem vaší planety.

Právě tato skupina se skládá z těch čistých a prastarých duší, které nazývám Božským semenem a které byly na Zemi ztělesněny v tomto pro ni klíčovém období přechodu, aby pomohly lidem přejít spolu s ní do Páté dimenze. Veškerá naděje spočívá pouze v nich, protože pouze tyto moudré a zralé duše jsou schopny udržet úder a vysoké vibrace v každé situaci, a tím udržet nad vodou Zemi a kolektivní vědomí lidstva.

A pokud právě čtete toto poselství, je docela možné, že jste součástí tohoto předvoje Světla na Zemi.

Zdroj: https://vozrojdeniesveta.com/zhizn-na-novoy-zemle-svoboda-ot-vliyaniya-trekhmernoy-matritsy/

Zpět