104 OPERACE SVOBODA - 3D MATRIX FÁZE UKONČENA Michael Love

[ UFO ] 2019-06-08

Musíte se začít vyrovnávat novým způsobem bytí. Na úrovni 5D, kde nyní jste, se mohou projevovat a rozvíjet pouze prospěšné věci. Je čas vybrat si lásku, nikdy více strach. Nové věci nemohou přijít, dokud se stará energie neodstraní z cesty! 4,5 miliardy úžasných světelných bytostí umístěných na planetě Zemi rychle proměňuje nižší energie 3D matrixu na novou éru světla.

Pokud čtete tuto zprávu, víte, že jste se podíleli na tomto historickém vzestupu lidstva! Transmutace nižších energií je monumentální úkol, který zvládnou pouze ty nejsilnější bytosti ve vesmíru. Tento úkol je jednou z vašich hlavních povinností na Zemi jako bytost lásky a světla! Vaším dalším primárním posláním je přijmout kosmická světelná data do vašeho fyzického kontejneru, dekódovat je a vyslat zpět do každého temného koutu tohoto vesmíru, dokud nebude převládat čisté světlo!

Pokud stále trpíte příznaky mírného vzestupu, je to normální vzhledem k masivnímu množství světla, které přichází na zemi v této neuvěřitelné době! Plejádští zdravotníci skenují všechny lidské tělesné skořápky hvězdných potomků po celé planetě a během přechodu na 5D zajišťují stabilitu vašich biocelulárních systémů. Vaše fyzické tělo se stoupá do lehčích a rychlejších vibračních dimenzí, kam běžně nepatří, takže na atomové úrovni vaší DNA jsou aplikovány pomalé modifikace uhlík-krystal.

Pokročilí energetičtí pracovníci pomáhají v operaci ?Stardust? , při níž integrujete silné magnetické světlo do vaší buněčné struktury. Buďte trpěliví, důvěřujte, tím umožníte, aby vše proběhlo zdárně! Celý kolektiv hvězdných potomků se nyní posunuje na zcela novou frekvenční úroveň a přizpůsobování chvilku potrvá. Zůstaňte stabilní, uzemnění a pečlivě se o sebe starejte, zatímco postupujeme kupředu ve vytváření nové země! Hlavní aktualizace se chystají tento týden!

Pozdrav na rozloučenou,

Michael a Plejáďané

Zdroj: http://intothelight.news/files/2019-06-08-event-briefing.php

Zpět