1003 Lord Ardal, zástupce Temné hierarchie Venera Nik

[ Ezoterika ] 2021-05-16

Lord Ardal - vyšší síly
Q: Mám pocit, že se dobře známe. Když jsem poprvé slyšela tvé jméno ve Smaragdových deskách Thotha Atlanťana před několika lety, tehdy to možná bylo děsivé. Jsi Pán temnoty?
A: Ano, a nejen temnoty, mám mnoho jmen, ale raději je neznáš! Chci tě lépe poznat, čeká nás velký přechod, ne každý je na to připraven, čas se krátí.

Q: Pojďme se seznámit. Chápu, že máš zájem o určité publikum, většinou dohlížíš na lidi, kterým říkáme tyrani?
A: Nejen oni, rozsah těch, na které dohlížím, je velmi velký, ale ʺtyraniʺ, jak jim říkáte, mají zvláštní význam, jsou to vaši pastýři, ty sama jsi na ně narazila a dokonale rozumíš důležitosti jejich poslání, někdo by měl dodržovat disciplínu ve vašem 3D formátu hustoty, pokud nejsi veden - budeš se rozptylovat různými směry, správným směrem a s vysokou disciplínou můžeš dosáhnout vývoj krátkou a rychlejší cestou, čím přísnější pastýři, tím je proces organizovanější, a samozřejmě to ovlivní také počet vašich takzvaných pastýřů.

Q: Srovnáváš nás se stádem?
A: Tato analogie je pro vás jasnější. Pokud nechceš být ʺovcíʺ, povyš se na jinou úroveň, povyš se nad svou nevědomost, nehledej okruh vinníků, ale podívej se na obecné chování, počínaje těmi, kteří rádi soudí a odsuzují.. nevědomost lidstva nemá konce. Nejprve se nauč nedávat hodnocení, zejména negativní, snaž se porozumět, ne soudit! Jsi v nízké hustotě - nejde o zónu ʺsvětelných světůʺ, jsi zde v tréninku, mnoho duší prošlo zkušeností temných světů a je čas, aby některé vystoupaly do ʺsvětlaʺ. Praxe je praxe, temné světy jsou drahocenný zážitek pro každou duši. Jako děti jste zatím naivní, a pokud jste nevyřešili obavy, pak tyto zprávy raději nečtěte. Ti, komu jsou určeny, si ve větší míře zpracovaly své obavy a po přečtení zprávy a zavolání mě jménem dostanou jejich jednotlivé balíčky informací, které jsou pro ně konkrétně nezbytné. Přijala jsi hovor a souhlasila s přenášením těchto informací, protože máš stabilnější imunitu ve vztahu k ʺTemným světůmʺ, strávila jsi více než jednu inkarnaci na našich úrovních a dobře rozumíš tomu, že Temná hierarchie není zábava a riskování, že se odtamtud nevrátíš, je skvělý. Je důležité porozumět svému účelu v tomto vesmíru. A nezaměňujte nevědomost s temnotou! (pozn. to znamená, že zavolat tvé jméno přinese jen trable... vývojové)

Q: Poskytuješ velké množství informací, je pro mě těžké přeložit porozumění do našeho jazyka, všechno je nějak chaotické a chápu, že bude trvat déle než jeden den, než sdělím lidem, co chceš říct.
A: Nechci snížit tvé vibrace, měla by ses soustředit na výhody zprávy, všechno bude fungovat, hlavní je nespěchat.

Q: Pověz nám o cílech a obecně o významu ʺtemné hierarchieʺ, co je vaší prací?
A: Už jste slyšeli o těžkých a lehkých částicích, že bez těžkých částic jdou světlé do úplného klidu, snažíme se do toho zasahovat. Ale vážně, význam ʺTemné hierarchieʺ je velký, usilujeme o nesmrtelnost a jedná se o velmi důležitou práci, neexistují žádné hranice dokonalosti, na prvním místě je dlouhá společná cesta, role ʺ Temnýchʺje veliká, musíte být připraveni na všechno, není známo, jaká překvapení čekají ve vnějším světě, jakýkoli problém ve vnějším světě musí mít hotové řešení pro případ nouze.ʺ Před odchodem musíte vypracovat všechny možné varianty pro všechny situace a problémy, být psychologicky již připraveni na to, že nebudete létat v oblacích. Na ničem kromě vývoje duše nezáleží. Zvyšování vědomí není snadný úkol, s pomocí našich sil je proces urychlen více než dvakrát, nemá smysl vynakládat prostředky na oprašování, pokud nakonec musíte podstoupit ʺbojovýʺ výcvik, v tom lepším případě na takové platformě, jako je vaše planeta. Tady to není ta nejnáročnější příprava. V určitém smyslu jsou role ʺtemné strukturyʺ ještě důležitější než ve světlé. Na dobré si rychle zvykneš, ale musíš trénovat špatné. Pokud se vám nelíbí myšlenka, že se jedná o simulaci, a nevyhovují vám představa laskavého strýce s vousy, pak nejste vůbec připraveni seznámit se s vnějším světem.

Q: Zdálo se mi, že jsem ze světelných světů, proč jsi mě kontaktoval?
A: Ano, jsi ze světelných světů, vaším původním domovem jsou Plejády a cítíš s nimi skvělé spojení, navíc lodě, které jsi viděla fyzicky byli Plejáďané, to jsou tvé spřízněné duše, měli jste společnou misi identifikovat narušitele z destruktivní civilizace, která byla plánována před tvou inkarnací. Jsi blahosklonná duše, sestoupená na tuto platformu a do našich světů ze své vlastní svobodné vůle pro trénink. Duše jako ty, které byly trénovány v destruktivních úrovních, jsou poutníci. Vaším úkolem v budoucnu je hrát roli průvodců a vyjednavačů, proto mě slyšíš. V budoucnu máme společné projekty, ale nyní jsi souhlasila s rolí kontaktní osoby. Čekal jsem na to, před několika lety jsi to odmítla, nebyla jsi na to připravena, nyní přišel čas. Je důležité, abys překonala všechny své bariéry strachu, jsi připravena se mnou komunikovat.

Q: Říkáš, že existuje určitý počet poutníků, kteří sestoupili ke studiu do nižších světů. A co jsme se tam naučili?
A: Zapomněla jsi a chceš, abych to připomněl? Prošlas praxí obav, dokonce se ptáš ne co se tam děje, ale co jsi tam sama dělala. Bojíš se, že budeš souzena? Snažíš se tak tvrdě o světelné světy, čeho se obáváš? Jste vy všichni, kdo čtete tuto zprávu, připraveni na to, že jste v našich světech nebyli vůbec ʺlaskaví a načechraníʺ?
Na našich úrovních se neučí šití a rýsování, k nám se přijdeš učit bojový výcvik, přežití v obtížných podmínkách, někdy i neúnosně obtížných podmínkách. Ve vašich filmech ukazují fragmenty našich úrovní, některé shovívavé duše jsou součástí této iluze natolik, že úplně zapomínají, kdo jsou a odkud jsou. Pak za nimi musí sestoupit další duše, stabilnější, ale ne vždy to funguje. Ti, kteří byli schopni se dostat ven sami, vyšli jako generálové. Zralost vědomí je důležitá, když jsi roztříštěn a sestupuješ do nižších hustot, je vaším cílem shromáždit co nejvíce zkušeností, zpracuješ své reakce na nepředvídatelné podmínky, protože soubor extrému je v plném projevu. Myslím, že jsem to vysvětlil jemně, abych neděsil čtenáře. K tomuto tématu se vrátíme, všechno má svůj čas.

Q: Všimla jsem si, že napíšu část textu, pak mě zastavíš, a některé těžké chvíle vymažu. Chápu, že se díváš na reakci v budoucnu, jak kdo bude reagovat na to, co je napsáno?
A: Ano, je tu takový okamžik, jsme rigidní struktura, díky tvé interpretaci se to ukáže měkčí, je důležité nevyvolat obavy, ale spíše je pomoci transformovat. Nakonec, strach je pojistka proti neznámému, obranná reakce, pud sebezáchovy.

Q: Jsi Pánem temnoty a nejen to, znamená to, že máš také vztah ke světelným strukturám?
A: Ano, to je velmi důležitý bod, abys pochopila, že vaše dělení na světlo a tmu je úplně první fází učení, abyste mohli sami rozlišovat, co je dobré a co špatné. To je první úroveň ve stadiu porozumění zákonům vesmíru, musíte projít určitou zkušeností inkarnací, abyste vyvinuli stabilní porozumění na úrovni duše. Dalším krokem je odstranění všech hodnocení, zejména temných struktur, odhalení širší míry porozumění, pokus o pochopení úkolů temné hierarchie - nikdo si nepřeje ublížit, každý chce pozvednout svoji úroveň povědomí, vaše myšlenky jsou kreativní, většinu situací si sami tvoříte, ale je jednodušší někoho obviňovat, než pochopit sám sebe. Žádná entita z temné roviny k vám nemá přístup, pokud ji sami nevyvoláváte svými myšlenkami. Každý prochází svými vlastními zkušenostmi, můžete být učiteli, architekty, mistry, musíte projít všemi úrovněmi v praxi, svou platformou duálních tvůrců a cílem je rozvíjet všechny vaše vlastnosti, světlé i tmavé, musíte se stát univerzální, s velkým rozsahem směrů, s temnotou v sobě - stejně jako světlem, které musíte přijmout a nebát se ho. Aby ses mohla stát Mistrem, musíš projít všemi úrovněmi světla i temnoty. Vládneme světlu i temnotě, protože jsme prošli všechny zkušenosti světla a tmy. Lidé mají tendenci zaměňovat nevědomost s temnotou, všechny obavy vychází z nevědomosti a neznalosti.

Architekti světů, realit a vesmírů tě více přitahují. Každá platforma, jako je vaše Země a sluneční soustava, má mnoho architektů různých úrovní, nejen vaši oblíbenou trojici spolutvůrců. Život na Zemi je různorodý. Na vaší planetě je mnoho zástupců různých civilizací a každý zástupce přispěl, je to velmi důležitá práce pro každého, protože destruktivní a konstruktivní civilizace spolupracují na vaší platformě, jedná se o společný projekt, zvlášť když jde o lidi, je to stvoření vodičů z obou stran, vy jste děti temnoty a světla. Takže ano, architekti jsou také velmi důležitá profese na nejvyšších úrovních, musíš být schopna vypočítat všechny nuance. Například i v rostlinném světě máš boj o přežití - tráva a stromy, vysoké stromy blokují sluneční světlo trávě, aby se nemohla živit sluneční energií, zatímco suchá tráva zase v boji o území slouží jako vodič ohně, oddenky trávy netrpí požárem, ale stromy úplně shoří. Existuje také mnoho příkladů mezi hmyzem, zvířaty, rybami, ptáky, a to vše je dílem architektů a designérů, přemýšleli o každém detailu, vytvořili podmínky, vyplnili prostor zcela harmonicky, boj je ve všem, to byl úkol architektů a designérů, nikde nevidíš prázdnotu. Existuje mnoho světů, jako je vaše Země, čím vyšší úrovně, tím lepší porozumění mezi veškerou symbiózou, na třetích úrovních je opozice výraznější, boj o přežití, na vyšších úrovních je tato opozice menší, ale do určité míry také přítomna, jen dohody mezi druhy dospěly ke shodě, všechno je podobné, nejen pro vás, ale všechny druhy k tomu dospějí.

Existují také designéři - biologové, kteří přemýšlejí a konstruují typy různých živých bytostí, které tvoří skořápky nosičů, zvláště složitých na fyzické úrovni, dokonce i rostliny jsou také podrobně navrženy. Architekti nastavují vnější parametry, to je teplota a stanoviště, návrháři přemýšlejí o detailech, například - u zvířat je to vlněná pokrývka, tělesná teplota, metabolismus, potřeba hibernace atd. Na úrovních vyšších zvířat a rostlin již mají výraznější vědomí než na třetí úrovni hustoty, pokud začnu popisovat celý proces, napíšeš více než jednu knihu v milionech svazků, pro obecné pochopení toho, kdo jsou architekti a designéři. Pokud ti tvé porozumění umožňuje vidět všechny tyto procesy, pokud věnuješ pozornost všem nuancím tohoto stvoření, všem podrobnostem, pokud vidíš veškerý boj a odpor všech živých věcí na této planetě, všimneš si symetrie krajiny, cítíš hru všeho živého, pak se možná někdy v budoucnu staneš architektem, ale je to velmi dlouhé studium, nepřijdeš na to v okamžiku, kdy ovládneš svou psychologii, nejprve se naučíte rozumět sami sobě, pak pochopíte svět.

Q: Temná hierarchie má také konstruktéry a architekty?
A: Temná hierarchie má samozřejmě všechny role jako Světlo, brilantní mysli jsou žádané všude. Každý má svůj vlastní osud, talent nikoho není ztracen, všechny vás vidíme, vaše potenciály jsou v širokém pohledu, takže se nebojte, tento vesmír vás potřebuje všechny, absolutně každý vám otevře všechny vaše potenciály, je to otázka času a zkušeností vtělení

Zdroj: https://absolutera.ru/article10752-znakomstvo-s-vladykoy-ardal-predstavitelem-tyomnoy-ierarhii

Zpět